Jump to content

BMW E39 TM


inga

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ar fi interesant sa spuna si cum a facut, poate sunt si altii interesati

 

 

cel mai usor e sa ai 2 mufe de facelift (tai si faci legaturile) sau daca nu eu am lipit direct pe pin fiecare fir in parte si am pus 4 rezistente sa numi dea erori in bord ! daca te stii putin cu electronica e chiar simplu !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Mda...dupa 21 de pagini pot spune ca ai muncit la ea, nu gluma.

A iesit parfum.....

 

 

da multumesc ! ti-am scris si pe mail ca era loc de mai bine...iar de muncit, da am muncit mult....poate chiar prea mult dar inca mai am cate ceva in cap....vedem ! :twoup:

 

Masina asta a rezultat din munca,bani ,pasiune pentru asa ceva si dragoste. Bravo lui!

 

 

da foarte adevarat ce ai spus tu aici gabi....dar daca le pun pe foaie sincer cred ca aveam M5 in garaj si era cu totul altceva! :)dar na omu cat traieste invata....si pe calea asta iti transmitt multe salutari pe calea asta din parte cealalta a tariiiii !!!

Link to comment
Share on other sites

O masina deosebita ! Ai investit o gramada de bani si timp in ea :twoup: Nici nu as vrea sa te intreb cat a costat totul. Clar ai facut-o din pasiune ca nu merita sa investesti intr-o masina "veche" atatia banii ca 75% sunt pierduti la vanzare (stii cum e la noi din ce an e si cati km are cam aia conteaza ... la marea majoritate).

 

Masina e superba si tot ce ai facut e de apreciat. Prima masina la care am citit toate paginile si am urmarit toate pozele !!!

 

O parere (fara sa te superi) eu as fi ales un interior alcantara negru complet inclusiv plafon si nu m-as mai fi chinuit cu trapa :)

 

In rest totul e de laudat !

 

Jantele de seria 7 arata surprinzator de bine pe acest seria 5 (suspensia daca ai ridica-o 1-2 cm parca ar arata si mai bine - parerea mea numai)

 

 

Cele bune !

Link to comment
Share on other sites

O masina deosebita ! Ai investit o gramada de bani si timp in ea :twoup: Nici nu as vrea sa te intreb cat a costat totul. Clar ai facut-o din pasiune ca nu merita sa investesti intr-o masina "veche" atatia banii ca 75% sunt pierduti la vanzare (stii cum e la noi din ce an e si cati km are cam aia conteaza ... la marea majoritate).

 

Masina e superba si tot ce ai facut e de apreciat. Prima masina la care am citit toate paginile si am urmarit toate pozele !!!

 

O parere (fara sa te superi) eu as fi ales un interior alcantara negru complet inclusiv plafon si nu m-as mai fi chinuit cu trapa :twoup:

 

In rest totul e de laudat !

 

Jantele de seria 7 arata surprinzator de bine pe acest seria 5 (suspensia daca ai ridica-o 1-2 cm parca ar arata si mai bine - parerea mea numai)

 

 

Cele bune !

 

nu e nici o suparare fiecare are dreptul la gusturile lui etc...interior alcantra am avut ocazia sa iau.....dar nu imi place cum da pe o masina neagra, la fel ca si interioru de piele neagra se pierde! La interiorul care il am .... astept sa prind 2 scaune recaro dar tot crem si atunci o sa fie altceva !:) mersi si salutari

 

Superba masina.Felicitari si tot respectul pentru timpul si rabdarea de care ai dat dovada.Mortale jentile :X

 

 

mersi .... jantele dap is faine dar is in cautare de altceva, m-am cam plictisit :)

Edited by inga
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nu imi zi ca s-au dus la caius ?

 

Ce roate iti pui :D .... Numa de prosti va tineti voi acolo in TM :p

 

 

 

=))) nu stiu ...unde sau dus dar sau dus ! in orice caz acolo unde is....o sa faca ravagii! asteptam sa iasa la iveala...

eu ....mi-am pus ceva ce mi-am dorit demult! o sa pun poze

Link to comment
Share on other sites

Bravo Inga.. arata perfect acuma masina :) Chiar nu am ce spune! Ai grija de ea si sa te poarte sanatos, fara evenimente. Mult succes in continuare daca mai in plan si alte "upgrade-uri" :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.