Jump to content

BMW E39 TM


inga

Recommended Posts

Mpower , Andrei.... intradevar arata fain si alea da mam hotarat la niste jante Orobica pe 19 ....8.5x19 si 9.5x19!!!

Azi sau montat macarale spate plus geam stanga spate....ca ceam avut eu era de E46 (loooool ce tiganie)!!! am lucrat toata ziua....ca orbu....!!! poza cu jantele care imi plac....pareri etc?!?!?!?

Edited by inga
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mpower , Andrei.... intradevar arata fain si alea da mam hotarat la niste jante Orobica pe 19 ....8.5x19 si 9.5x19!!!

Azi sau montat macarale spate plus geam stanga spate....ca ceam avut eu era de E46 (loooool ce tiganie)!!! am lucrat toata ziua....ca orbu....!!! poza cu jantele care imi plac....pareri etc?!?!?!?

 

Sunt frumoase ... nu prea ma incanta buza aia cromata dar daca-ti place tie n-am nimic impotriva , doar nu pui din banii mei <_<

Link to comment
Share on other sites

Mpower , Andrei.... intradevar arata fain si alea da mam hotarat la niste jante Orobica pe 19 ....8.5x19 si 9.5x19!!!

Azi sau montat macarale spate plus geam stanga spate....ca ceam avut eu era de E46 (loooool ce tiganie)!!! am lucrat toata ziua....ca orbu....!!! poza cu jantele care imi plac....pareri etc?!?!?!?

sunt frumoase jentile,, cred ca fostul proprietar era opsedat de E46, jante, macarele ...etc. :) spor la treaba <_<

Edited by ///MPower_5er
Link to comment
Share on other sites

Mpower , Andrei.... intradevar arata fain si alea da mam hotarat la niste jante Orobica pe 19 ....8.5x19 si 9.5x19!!!

Azi sau montat macarale spate plus geam stanga spate....ca ceam avut eu era de E46 (loooool ce tiganie)!!! am lucrat toata ziua....ca orbu....!!! poza cu jantele care imi plac....pareri etc?!?!?!?

 

Foarte miÂşto jantele! <_<

Link to comment
Share on other sites

vezi ca orobica a dat faliment <_< si eu am vrut sa iau jantele alea dar nu varianta cu negru,erau doar pentru e46..si firma daduse faliment deci nu se mai putea comanda, se pare ca din februarie, alta firma a preluat "modelele" de la orobica , da nu se stie cand incep productia, detalii din astea poti afla de la calin.. Edited by Cristi.MD
Link to comment
Share on other sites

vezi ca orobica a dat faliment <_< si eu am vrut sa iau jantele alea dar nu varianta cu negru,erau doar pentru e46..si firma daduse faliment deci nu se mai putea comanda, se pare ca din februarie, alta firma a preluat "modelele" de la orobica , da nu se stie cand incep productia, detalii din astea poti afla de la calin..

 

eu cand le comand...cica intro luna le am !!! sper sa nu fi dat faliment ca mi le plac...da nam banu momentan !!!

ciupanezu....ma bucur cati plac!!! :)

Link to comment
Share on other sites

abia acuma realizezi cate iti lipsesc... cand tot pui pe ea :bashwall:

 

Si câte o sä mai pui ... n-o sä te mai saturi .. <_<

 

Mereu va apärea câte ceva de schimbat / inlocuit / imbunätätit . :)

Link to comment
Share on other sites

abia acuma realizezi cate iti lipsesc... cand tot pui pe ea :bashwall:

 

Si câte o sä mai pui ... n-o sä te mai saturi .. <_<

 

Mereu va apärea câte ceva de schimbat / inlocuit / imbunätätit . :)

 

ups....ms sper so scot la capat intrun timp cat mai scurt!!!

 

andrei...o groaza de chestii care nici nu stiam ca tre sa fie....pe unde tre sa fie !!! norocu meu e ca lucru intrun shrot,service in care mai is vreo 5 bucati de E39 ca a mea....si pot sa ma uit...iau cemi trebe!!! in orice caz mai am mult mult de munca!!!

Link to comment
Share on other sites

nam apucat ca numa aseara ce leam montat!!! oricum is belea si merg beton !!! la inceput nu mio mers ca nam avut modul...da am pus si dinala si totu e ok!!! de vopsit oricum o sa le vopesc negre.....cand vopesc toata masina!! deci multumesc mult !!! <_<
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.