Jump to content

Vand BMW E46 - 330D


mikken

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

decat sa o dea moca mai bine o tine,mai am un amic care vinde 318i facelift si la fel a zis decat sa o dea cu 7500 mai bine se bucura de ea in continuare.La un moment dat am zis sa o dau si eu pe a mea dar am ajuns la aceasi concluzie decat sa o dau pe nimic mai bine o fac pentru sufletul meu.

Scuze de off topic :)

Link to comment
Share on other sites

Eu nu schimb masina asta oricum pe seria 5, poate doar daca e vorba de un E60 dotat bine. In principiu ma intereseaza banii cash, pentru ca nu mai folosesc masina.

 

Nu as zice nu insa nici la un 330i coupe sau cabrio, sau chiar un M3 de weekend :)

 

PS: alinelly astept oferta ta, imi poti scrie si aici :lol:

Edited by mikken
Link to comment
Share on other sites

multumesc frumos :lol:

 

cu siguranta se va vinde...nu ma deranjeaza sa o mai tin pana in primavara. doar sper sa gasesc un garaj pentru iarna, ca nu vreau s-o tin in frig si zapada in fata blocului :)

am eu garaj :)

Âşi dacĂŁ stĂŁ cuminte poate ĂŽi face cu ochiul prietenei mele care doar ce a luat carnetul...deÂşi nu e o maÂşinĂŁ indicatĂŁ pentru o domniÂşoarĂŁ ĂŽncepĂŁtoare.

Link to comment
Share on other sites

@Dariusel: pretul actual este 7900 euro - negociabil in limita bunului simt :)

 

@amaBMW: in cartierul unde stau eu e mare problema cu locurile de parcare, iar eu am 3 masini si doar 2 locuri :lol: in plus, se pune praful pe ea, o masina care sta se deterioreaza in timp, mi-e ca o mai gasesc zgariata de copii, etc. eu o mai scot in weekend-uri la plimbare, o mai spal...dar sincer mi-ar sta mai bine cu 8000 euro in cont decat cu un fier in parcare pe care il folosesc din cand in cand. cand ma gandesc ca te costa vreo 6000 euro doar sa aduci masina asta din Germania (5000 e taxa + drum, cazare, etc), sunt curios cine gaseste asa masina acolo cu doar 2000 euro :)

 

@cefi: poate se redreseaza piata si o sa coste 10.000 euro in primavara :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.