Jump to content

Pisica mea frumoasa


zeky

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pe mine cam atat m-a dus masinuta asta....si sunt constient de faptul ca nu imi da nimeni pe ea cat vreau eu mai ales in zilele de astazi....am pus-o la vanzare de curiozitate sa vad daca o sa fie oameni interesati de ea.....in cazul in care as da-o (ceea ce nu cred ) mi-as lua un 318is ...minim 94 euro 2 inmatriculat....merci alex ca ai pus link-ul... :)

 

 

HAVE FUN :lol:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

botdriver- cauta topicul "cumpar instalatie dubluclimatronic"........daca erai mai atent si cauta-i poze cu masina pe forum acum nu mai erai in eroare...

 

poze noi cu barile in culoarea masinii...

 

Sunt de parerea ca orice lucru, obiect pe care ti se ofera un pret mai mare decat pretul real, este de vanzare. Masina nu se vinde si vor mai intra multi bani in ea...urmeaza de terminat dubluclima (partea de motor), xenon, obc mare, si de schimbat 2 fete de usi pe partea stanga dupa care mai vedem....

 

o poza speciala pentru botdriver!

 

ciupanezule, ai avut dreptate ! Standox este o vopsea foarte buna....

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

schimba volanu ala de tractor urgent, e oribil

 

chiar nu costa mult si iti schimba interiorul total

 

chiar de nu ai airbag , poti pune volanul sport in 3spite fara airbag sau chiar cel M-tech II, ca nici asta nu are airbag

 

in rest foarte frumoasa, imi place ce-ai facut cu barile.

Link to comment
Share on other sites

botdriver- cauta topicul "cumpar instalatie dubluclimatronic"........daca erai mai atent si cauta-i poze cu masina pe forum acum nu mai erai in eroare...

 

poze noi cu barile in culoarea masinii...

 

Sunt de parerea ca orice lucru, obiect pe care ti se ofera un pret mai mare decat pretul real, este de vanzare. Masina nu se vinde si vor mai intra multi bani in ea...urmeaza de terminat dubluclima (partea de motor), xenon, obc mare, si de schimbat 2 fete de usi pe partea stanga dupa care mai vedem....

 

o poza speciala pentru botdriver!

 

ciupanezule, ai avut dreptate ! Standox este o vopsea foarte buna....

imi cer scuze nu am observat arata ff bine cu barile vopsite zici ca ii mai tanara cu 5 ani :))

Link to comment
Share on other sites

asa e, sunt in ceata rau de tot.....va multumesc de ajutor....99% e bine?

 

Si pentru cultura voastra generala.....alea nu o sa zboare niciodata de acolo....cand le-am pus, le-am pus ca mi-au placut nu ca nu aveam ce sa pun acolo....gusturile mele nu se schimba in functie de placerile altora....sunt convins ca daca 99% erau de acord cu ele atunci si voi doi, io's si mircea, erati foarte incantati de ele....

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

dar noi nu-ti impunem ce sa faci TU la masina TA, e numai treaba ta, daca tie iti place asa si trebuie... noi ne-am exprimat parerile :lol:

nu trebuie sa te superi pe noi... doar stii vb aia.. gusturile.... :)

Link to comment
Share on other sites

schimba volanu ala de tractor urgent, e oribil

 

chiar nu costa mult si iti schimba interiorul total

 

chiar de nu ai airbag , poti pune volanul sport in 3spite fara airbag sau chiar cel M-tech II, ca nici asta nu are airbag

 

in rest foarte frumoasa, imi place ce-ai facut cu barile.

au iesit bine barile,ma bucur
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.