Jump to content

Pisica mea frumoasa


zeky

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

pisica mea a ramas fara proiectoare (le-au furat noaptea trecuta) si a capatat clima digitala (mecanica si electrica montate de colegul emu_3 si sunt foarte multumit).

M-a dus totul la 2000 ron aproximativ....bafta multa celor care vor sa-si puna clima, rabdare maxima, bani, timp si noroc :twoup:

 

Recomand emu3 :) nota 10+

Link to comment
Share on other sites

e bataie mare de cap sa schimbi aeroterma de la clima normala la clima digitala? sau mai bine nu mi-l trimiti pe emu3 la timisoara..? platesc eu curieru tur-retur.. si ramburs..

:twoup:

 

felicitari .. f bine arata bordu'...

Link to comment
Share on other sites

e bataie mare de cap sa schimbi aeroterma de la clima normala la clima digitala? sau mai bine nu mi-l trimiti pe emu3 la timisoara..? platesc eu curieru tur-retur.. si ramburs..

:)

 

felicitari .. f bine arata bordu'...

 

 

daca-i platesti transportul va veni cu siguranta :twoup:

Link to comment
Share on other sites

da' mai trebuie schimbat ceva in afara de aeroterma.. ca sa functioneze clima? adica.. vreun releu ceva? sau e plug&play tot?..

intreb pt. ca stau de 1 luna jumate cu aeroterma si panou digital in portbagaj si tot nam curaj sa ma apuc...

Link to comment
Share on other sites

da' mai trebuie schimbat ceva in afara de aeroterma.. ca sa functioneze clima? adica.. vreun releu ceva? sau e plug&play tot?..

intreb pt. ca stau de 1 luna jumate cu aeroterma si panou digital in portbagaj si tot nam curaj sa ma apuc...

 

 

sa inteleg ca ai clima manuala? in cazul asta stiu ca se schimba doar aeroterma si panoul.....daca nu ai deloc atunci e mai complicat....cel mai bine ia legatura cu emu pentru orice intrebare....

Link to comment
Share on other sites

ma bucur cand vad unul mai nebun ca mine care baga bani intr-o masina de varsta asta .. :twoup: Frumoasa masina, sa ai parte de ea... Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

ma bucur cand vad unul mai nebun ca mine care baga bani intr-o masina de varsta asta .. :( Frumoasa masina, sa ai parte de ea...

 

 

:twoup: :) :)

 

am cam bagat ceva in ea ce e drept dar nu f mult in comparatie cu un adevarat pasionat....

 

1. Clima = 2000 ron

2. Obc = 550 ron (cu tot cu montaj)

3. jante 17 m3 = 1700 ron

4. Cotiera fata = 350 ron

5. Suspensie sport 750 ron

6. Alarma

7. Interior schimbat cu cotiera spate (cel vechi era praf si fara cotiera)

8. chei model e46

9. proiectoare

10. bari si praguri vopsite

11. plus multe piese noi pe la motor (vasc, termostat, pompa apa, etc dar astea nu se pun).

 

o am din 2008 si am dat 2300 neinmatriculata +taxa+ restul cheltuielilor = un total de 3000 fara cele mentionate mai sus......

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pisica a capatat interior de piele sport si xenon

 

la interior mai am de imbracat lateralele spate in piele intoarsa+cotiera spate si plafonul si retapitarea sezutului scaunelor fata.....

 

..

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

salut zeky ,daca schimbi si schimbatorul este o pisica de nota zece.... :twoup:

 

on topic:vezi de ce am vandut eu pisica mea???pt piesele furate de pe masina ultima mi-a pus capac a  fost bara fata cu tot cu plastice si proiectoare (bara era normala )

 

bafta  in continuare si sa te pazeasca de hotii de acum incolo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.