Jump to content

Pisica mea frumoasa


zeky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

frate, eu nu-i inteleg pe astia ce tot au cu farurile astea, mie imi plac in disperare, sunt boala mea pacat ca eu nu imi permit sa schimb atatea la pisica mea, deocamdata ma ocup de partea tehnica si pe urma designul dar va spun de acuma ca voi avea faruri la fel ca astea si stopuri negre, clare, cu leduri. Asta este mania mea.

Bravo zeky ai o pisica frumoasa aproape ca te invidiez, a mea este din '97 si nu arata asa bine deocamdata.

Edited by Copyright
Link to comment
Share on other sites

frate, eu nu-i inteleg pe astia ce tot au cu farurile astea, mie imi plac in disperare, sunt boala mea pacat ca eu nu imi permit sa schimb atatea la pisica mea, deocamdata ma ocup de partea tehnica si pe urma designul dar va spun de acuma ca voi avea faruri la fel ca astea si stopuri negre, clare, cu leduri. Asta este mania mea.

Bravo zeky ai o pisica frumoasa aproape ca te invidiez, a mea este din '97 si nu arata asa bine deocamdata.

 

 

Faceti un schimb...

Link to comment
Share on other sites

poza realizata de alex_maniacu_91- multam! :) ....sa-i pun folie, sa nu-i pun folie????...hmmmm, nu stiu ce sa fac...

 

Mai bine cumpara niste faruri de doamne ajuta si (sau) vopseste spoilerele si pragurile. Altceva nu ii mai trebuie. Las-o asa ca e mai bine. Parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

pai sunt vopsite :)... sa le mai vopsesc odata?

 

Ah da...eu ma uitasem la poza de pe pagina anterioara. Scuze. Arata foarte bine asa. Eu as schimba doar farurile cu ceva original sau de producator care sa fie ca cele originale. In rest masina arata super bine cum e. Lasa si folia ca nu merita. O taranesti si e pacat...

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca da urat pe orice masina...nu numai pe e36. Mie imi provoaca repulsie. De ce folia pana la urma? Sa te protejeze de lumina? Sa fii mai discret in masina? Sa para ca ai masina de masina? Ca esti cel mai tare de pe drum? de ce? O masina poate iesi in evidenta si prin simplitatea care o da tocmai dotarea stock. Pentru cei care stiu. Pentru cei care nu..ar trebui sa nici nu iti pese.

 

Cu banii aia mai bine faci altceva la ea. Ce ai tu de gand. Dar nu o face pom de craciun ca e pacat.

Link to comment
Share on other sites

Uite iti dau 2 exemple de stock: a lui Alex (bine a lui are spoiler M-technik parca) si a mea (fara sa ma mandresc). Intelegi ce vreau sa spun. Fara mare lucru pe ele ies in evidenta mai mult decat altele impopotonate pana la absurd.

 

Si la a mea as putea sa ii pun folii mai ales ca e neagra. Dar nu ii pun ca nu are sens.

 

Oricum sa o porti sanatos ca a devenit motan frumos de cand ai luat-o.

 

Ah si daca iei faruri noi ia-le cu angel sau pune-le. Merita.

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Singurul motiv pentru care as pune folie ar fi : sa nu mai vada nimeni in masina....sa nu se mai benocleze toti la tine in masina, cu cine esti si ce faci etc......asta ar fi singurul motiv..nicidecum sa iasa in evidenta.... :) Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca da urat pe orice masina...nu numai pe e36. Mie imi provoaca repulsie. De ce folia pana la urma? Sa te protejeze de lumina? Sa fii mai discret in masina? Sa para ca ai masina de masina? Ca esti cel mai tare de pe drum? de ce? O masina poate iesi in evidenta si prin simplitatea care o da tocmai dotarea stock. Pentru cei care stiu. Pentru cei care nu..ar trebui sa nici nu iti pese.

 

Cu banii aia mai bine faci altceva la ea. Ce ai tu de gand. Dar nu o face pom de craciun ca e pacat.

 

Nu stiu dar eu de cand ma stiu daca nu am folie pe masina nu pot merge cu ea!!! Si poate sa ma faca lumea taran dar la nevoie te ajuta mai ales seara cand mai vine un logan cu "farurile reglate bine"!!! Are avantaje si dezavantaje!!!Sa nu mai zic ca mai trec copii cu piatra de bujie sa isi mai faca rost de un player!!Cu folie nu cred ca mai vede el ce ascunzi u in masina!!!

Edited by Small_Burnout
Link to comment
Share on other sites

zeky - e un motiv intradevar dar eu unul nu il agreez. Daca esti pe strada te expui.

 

small Burnout - nu vreau sa deranjez pe nimeni de aici. Doar mi-am spus parerea. E deranjant intradevar sa iti arate cate unul ce tare e...in faruri dar de cate ori se intampla asta cand mergi cu masina din totalul timpului condus? Prea putin. Ii bag carne in frigider sa aiba toata iarna si ata e.

 

dar pe asta da bine folia? :)

 

NU!

Link to comment
Share on other sites

zeky - e un motiv intradevar dar eu unul nu il agreez. Daca esti pe strada te expui.

 

small Burnout - nu vreau sa deranjez pe nimeni de aici. Doar mi-am spus parerea. E deranjant intradevar sa iti arate cate unul ce tare e...in faruri dar de cate ori se intampla asta cand mergi cu masina din totalul timpului condus? Prea putin. Ii bag carne in frigider sa aiba toata iarna si ata e.

 

dar pe asta da bine folia? :)

 

NU!

 

Hahahahahaaa normal fiecare ne spunem parerea!!Totusi e super marfa masina lui!!! Poate imi spui si mie de unde ti-ai luat proiectoare si cu cat!!! pls!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.