Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez un triunghi reflectorizant ca nou in cutia lui originala

http://static.cauti.ro/images/produse/Bottari-Group-Triunghi-reflectorizant-auto-model-2~large~595_504_1.jpg

 

locatie: Bucuresti sector 4

contact: PM

As dori eu triunghiul dar doar daca merge la E36 in locasul special deasupra lampii dreapta spate ,deoarce am un triunghi din comert si nu se potriveste acolo

Link to comment
Share on other sites

donez 2 scaune fata normale pt e46 facelift.Tapiteria este impecabila fara pete rupturi sau alte alea.Si partea din spate a scaunelor este buna fiind retapisata cu material original.Plasa pt senzor airbag este rupta, de asemenea scaunele nu mai au elementele de pretensionate ale centurilor.Partea mecanica functioneaza fara nici un fel de probleme.daca sunt doritori ii astept :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

donez 2 scaune fata normale pt e46 facelift.Tapiteria este impecabila fara pete rupturi sau alte alea.Si partea din spate a scaunelor este buna fiind retapisata cu material original.Plasa pt senzor airbag este rupta, de asemenea scaunele nu mai au elementele de pretensionate ale centurilor.Partea mecanica functioneaza fara nici un fel de probleme.daca sunt doritori ii astept :thumbsup:

 

sal, le-as vrea eu

Link to comment
Share on other sites

Donez o cutie cu piese pentru e36 (panou clima, OBD mic, 6 bujii NGK, regulator relanti, senzor clapeta acceleratie si mai sunt ceva marunte).

 

Mai am 2 discuri de frana fata 286x22 5 prezoane in stare destul de buna ca uzura, fara fisuri si nici ovalizate... mai duc lejer 2 seturi de placute sau mai multe (nu am cu ce sa le masor)

 

Toata istoria cu donatia este urgenta (altfel vor lua drumul gunoiului) si se va intampla in persoana in Bacau cu berea'n mana (berea este elementul cheie al donatiei :D)

 

0744.543784

Link to comment
Share on other sites

Donez o cutie cu piese pentru e36 (panou clima, OBD mic, 6 bujii NGK, regulator relanti, senzor clapeta acceleratie si mai sunt ceva marunte).

 

Mai am 2 discuri de frana fata 286x22 5 prezoane in stare destul de buna ca uzura, fara fisuri si nici ovalizate... mai duc lejer 2 seturi de placute sau mai multe (nu am cu ce sa le masor)

 

Toata istoria cu donatia este urgenta (altfel vor lua drumul gunoiului) si se va intampla in persoana in Bacau cu berea'n mana (berea este elementul cheie al donatiei :D)

 

0744.543784

Salut! M-ar interesa regulatorul de relanti, nu trimiti prin posta, nu? (evident platind eu taxele. sunt din galati. stima)

Link to comment
Share on other sites

nici nu trebuie sa te deranjezi de acasa, vine un baiat de la FanCourier la usa si ti le ia fara prea mare deranj cu plata transportului la destinatie... dar daca preferi sa le dai pe ghena, atunci...

da exact :thumbsup: ce zici? + ramburs o bere :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Donez interior e46 facelift, gri (inclusiv plasticele de la usi, cele gri). Tapiteria este nu este rupta, poate un pic murdara....Plasa pt senzor airbag este rupta, de asemenea scaunele nu mai au elementele de pretensionate ale centurilor. Partea mecanica functioneaza fara nici un fel de probleme.

Nu cred ca mai sunt nici difuzoarele din usi...dar tre sa verific. Fara trimuri. Si e posibil sa lipseasca si din clipsurile care prind fetele de caroserie.

 

Poze gasiti aici: link

 

Prefer predare personala in Bucuresti. Sincer nu cred ca merita sa fie trimise prin curier ca-s destul de voluminoase/grele.

 

Pentru informatii lasati un post aici dar dati-mi si un PM sa fiu sigur ca-l vad!!!

 

...mai am si spatiul de depozitare dintre scuane, daca-l vrea cineva...aici

Edited by ironm
Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza pe mine spatiu de depozitare.

Fiind primul, ai PM.

 

Update:

- bancheta este rezervata

- fete de usi la fel

- scaunele se dau azi

- au mai ramas plasticele...daca le vrea cineva care a trecut de la interior negru la gri - sau caruia i s-a rupt vreunu.

 

Imi pare rau pt cei din afara Bucurestiului care mi le-au cerut dar chiar nu mai aveam timp si de curier.

Saptamanile astea au fost mai grele pt mine, am ajuns mereu dupa ora 8 acasa...

Bafta

Edited by ironm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.