Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

donez un set stopuri pt. e46, non face lift cu semnal galben, perfecte.

 

Vreau sa fac o precizare: as vrea sa le donez cuiva care chiar are nevoie de ele, nu de alta dar am mai donat tot aici pe forum niste piese pe care le-am vazut pe alt forum bmw la vanzare. Deci le-am donat cuiva care le-a vandut :) nu ca m-ar fi deranjat dar probabil cineva chiar ar fi avut nevoie de acele piese

Poate are chiar nevoie cineva de stopuri, eu nu mai am ce face cu ele, nu-s zgariate, arata bine doar ca au semnal galben

le-as vrea eu daca nu te deranjaza ...in topicul in care le aveai la vanzare iti oferisem niste semnale pe ele dar nu ti-au placut

acum poate te lasa inima sa mi le dai :) daca e iti trimit adresa in pm

Link to comment
Share on other sites

donez un set placute fata folosite 40%un set de spate folosit 50% si 2 bielete antiruliu in stare buna

au fost schimbate doar ptr. principiul ca vine iarna si sa nu fie nevoie de stat prin service

deci daca are cineva nevoie de ceva ....cu cea mai mare placere :)

Link to comment
Share on other sites

eu donez:

volan pt bmw e36 ...

nuca schimbator tot bmw e36 galben cu nichel

debitmetru aer e36 316

husa piele pt schmibator

:)

Sunt nou pe acest forum... ma intereseaza volanul...mi-am cumparat si eu acum 1 luna un BMW 316 E36 si volanul este rupt materialul de pe el :) ...o sa pun si poze...

Link to comment
Share on other sites

donez un proiector, suport telefon si grila+rama cromat

toate pt. e39 face-lift, 2002

Atentie, proiectoru are suportii rupti din cauza unei vulpi, sticla e ca noua, a fost folosit putin timp

mar interesa si pe mine suportul de tel si grila Amihalachioaie_Ovidiu tm

Link to comment
Share on other sites

eu donez:

volan pt bmw e36 ...

nuca schimbator tot bmw e36 galben cu nichel

debitmetru aer e36 316

husa piele pt schmibator

:)

Sunt nou pe acest forum... ma intereseaza volanul...mi-am cumparat si eu acum 1 luna un BMW 316 E36 si volanul este rupt materialul de pe el :) ...o sa pun si poze...

Salut m`ar interesa debitmetrul de aer si husa de la schimbator (banuiesc ca este fusta acea din piele) daca te poti lipsii de ele ... in speranta ca imi vei dona piesele multumesc anticipat :)

Link to comment
Share on other sites

eu donez:

volan pt bmw e36 ...

nuca schimbator tot bmw e36 galben cu nichel

debitmetru aer e36 316

husa piele pt schmibator

:)

Sunt nou pe acest forum... ma intereseaza volanul...mi-am cumparat si eu acum 1 luna un BMW 316 E36 si volanul este rupt materialul de pe el :) ...o sa pun si poze...

Salut m`ar interesa debitmetrul de aer si husa de la schimbator (banuiesc ca este fusta acea din piele) daca te poti lipsii de ele ... in speranta ca imi vei dona piesele multumesc anticipat :)

estre anuntul din cate vad din 2007

Link to comment
Share on other sites

Donez 3 sisteme de prindere ale oglinzilor in carcasa, oglinda are ceva roata pe ea care se prinde tot asa de ceva roti in carcasa oglinzii, ei eu le donez pe alea din interiorul oglinzii.. tot angrenajul ce se prinde de motoras... cred...

 

In fine daca va lipseste ceva, apelati ca o scoatem la capat cumva.

Link to comment
Share on other sites

donez un set placute fata folosite 40%un set de spate folosit 50% si 2 bielete antiruliu in stare buna

au fost schimbate doar ptr. principiul ca vine iarna si sa nu fie nevoie de stat prin service

deci daca are cineva nevoie de ceva ....cu cea mai mare placere :)

 

as vrea eu bieletele antirului daca le mai ai...ti am lasat msj dar nu mi ai raspuns..lasa si tu un nr de tel sa te sun....multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Donez 3 sisteme de prindere ale oglinzilor in carcasa, oglinda are ceva roata pe ea care se prinde tot asa de ceva roti in carcasa oglinzii, ei eu le donez pe alea din interiorul oglinzii.. tot angrenajul ce se prinde de motoras... cred...

 

In fine daca va lipseste ceva, apelati ca o scoatem la capat cumva.

 

Discurile de plastic de pe "interiorul oglinzii" ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.