Jump to content

vand bmw seria 7, e38 diesel unic pe la noi 10.000e


Recommended Posts

Deosebit interior, dar cred ca trebuia sa ramana pe acel 750 , nu stiu totusi cum au incaput toate intr-un 725tds, ma refer la banchetele spate electrice

danut tata masina a fost si a ramas un e38 model lung cu optiuni unice la care sa modificat: grup tds ,cutie 5tr tds, planetare tds, motor tds,toba tds +catalizator ........ evacuarea dubla a ramas exact ca la v12

100% din optiunile aratate in poze sunt functionale de la climatronic,ceasuri de bord absolut toate functioneaza

iar motorul a fost schimbat pt a putea merge cu el..........pt a nu sta uitat in garj sa te dai mare ca ai bmw si sa mergi decat o data pe luna .......

rog provincia sa inceteze cu off topic

 

Danut tata, chiar nu am nimic cu masina asta, doar eram curios cum de au avut loc :blink: Provincia saluta provincia din Soseaua Petricani <_<

 

 

:) :bashwall: :unsure: cheers to constanta, cel mai sexy oras din romania :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai si de ce nu pui geam pe acele stopuri ?

 

oricum in pana mea, era si normal sa te intrebe cineva de arata in halul ala stopurile, sau credeai ca trece neobservat dreq ?

costa 200e ............

 

la capitala impozitul se calculeaza pt 725 sau pentru 750 ?

e bine sa consume mai putin cand vrei masina de presedinte, probabil e si omologat si verificat de Laboratorul de Incercari pentru Securitate Rutiera

la capitala impozitul e nul

 

Deosebit interior, dar cred ca trebuia sa ramana pe acel 750 , nu stiu totusi cum au incaput toate intr-un 725tds, ma refer la banchetele spate electrice

danuhttp://www.bmwclub.ro/forums/style_emoticons/default/laugh.gif

http://www.bmwclub.ro/forums/style_emotico...ault/laugh.gift tata masina a fost si a ramas un e38 model lung cu optiuni unice la care sa modificat: grup tds ,cutie 5tr tds, planetare tds, motor tds,toba tds +catalizator ........ evacuarea dubla a ramas exact ca la v12

100% din optiunile aratate in poze sunt functionale de la climatronic,ceasuri de bord absolut toate functioneaza

iar motorul a fost schimbat pt a putea merge cu el..........pt a nu sta uitat in garj sa te dai mare ca ai bmw si sa mergi decat o data pe luna .......

rog provincia sa inceteze cu off topic

 

Danut tata, chiar nu am nimic cu masina asta, doar eram curios cum de au avut loc :) Provincia saluta provincia din Soseaua Petricani <_<

 

 

Frumos interior,nu mai fiti rai colegilor si faza cu provincia...dupa provincie traiti voi din capitala dc nu ma insel si nu ma insel deloc sa nu mai zic ce comportament aveti. In rest...bafta la vanzare

sa fie dupa mintea mea masina face fiecare banut !

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

pai si tot ce ai facut la masina aia, lucru de apreciat de altfel, a fost moca ? <_<

 

cam ciudata strategie de vanzare, vrei 10000 pe masina dar vezi ca mai tre' sa dai 200 daca vrei sticle la stopuri ?

 

ce mai lipseste de pe masina pana la urma ? ca sa stie cumparatorul unde mai baga banu'.

 

esti foarte arogant...

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

pai si tot ce ai facut la masina aia, lucru de apreciat de altfel, a fost moca ? <_<

 

cam ciudata strategie de vanzare, vrei 10000 pe masina dar vezi ca mai tre' sa dai 200 daca vrei sticle la stopuri ?

 

ce mai lipseste de pe masina pana la urma ? ca sa stie cumparatorul unde mai baga banu'.

 

esti foarte arogant...

nimic

Edited by b70angelayes
Link to comment
Share on other sites

sa inteleg ca daca ar fi la o adica tu nu ai cumpara masina ca nu are stopuri sau ca va place sa comentati pe topicul omului ? lol.. daca vrei o masina OK din toate punctele de vedere iei o masina noua si e totul ok de la mama ei tot, nu ai probleme ca iti pica ceva, nu ai probleme ca a fost facuta in spatele blocului ai garantie totu original pe ea... dar la o masina sh mai sunt si surprize <_<
Link to comment
Share on other sites

angela fan club <_<

 

relax, e un forum, nu un site de vanzari auto

 

forum = colocviu = Conversaţie, discuţie, taifas.

 

Pana la urma e 725 sau 750 in acte ?

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
adica e clar ca e 750i in acte, dar nu vrea sa spuna ca sa nu sperie potentialii cumparatori, cu un impozit de 5000 ron.

am putea face chiar un pariu sa ne dam toti cu parerea ce motor e !

sau mai sus e un numar de mobil care daca suni iti ia 20 centi dar ai putea fi satisfacut la maxim dupa ce afli acest mare secret

 

Schimburi se accepta ? Pretul nu mai scade ?

8500e fara jante

Link to comment
Share on other sites

eu chiar eram interesat si cred ca as fii facut tot posibilu sa o cumpar mai ales ca nu platesc impozit in romania si ma interesa dar cu uzina de 5000cmc, asa cu motor de 2500 si dak ma mai si uit la poza aia cu toate cablurile alea desfacute raman cu un gost amar. imi pare rau pt masina muuuult mai multe sanse aveai dak nu ii faceai modificari bafta la vazare
Link to comment
Share on other sites

eu chiar eram interesat si cred ca as fii facut tot posibilu sa o cumpar mai ales ca nu platesc impozit in romania si ma interesa dar cu uzina de 5000cmc, asa cu motor de 2500 si dak ma mai si uit la poza aia cu toate cablurile alea desfacute raman cu un gost amar. imi pare rau pt masina muuuult mai multe sanse aveai dak nu ii faceai modificari bafta la vazare

insamna ca nu ai vazut in viata ta cum se repara o masina sau cum se asambleaza cand e noua

iar treaba cu mot de 5000 poate te plimbai cu ea doar sambata la un consum de 30% .........

Link to comment
Share on other sites

eu chiar eram interesat si cred ca as fii facut tot posibilu sa o cumpar mai ales ca nu platesc impozit in romania si ma interesa dar cu uzina de 5000cmc, asa cu motor de 2500 si dak ma mai si uit la poza aia cu toate cablurile alea desfacute raman cu un gost amar. imi pare rau pt masina muuuult mai multe sanse aveai dak nu ii faceai modificari bafta la vazare

insamna ca nu ai vazut in viata ta cum se repara o masina sau cum se asambleaza cand e noua

iar treaba cu mot de 5000 poate te plimbai cu ea doar sambata la un consum de 30% .........

 

Chiar daca nu a vazut cum se asambleaza o masina noua,isi poate da seama ca acolo se respecta niste norme si se face totul ca la carte.. la atata cablarae modificata de "meseriasi" e suficient un mic scurt ca sa intample alte nenorociri.

Nu mai zic ca o gramada de masini arse din cauza instalarii ulterioare a unor instalatii de xenon,proiectoare,etc.

Link to comment
Share on other sites

eu chiar eram interesat si cred ca as fii facut tot posibilu sa o cumpar mai ales ca nu platesc impozit in romania si ma interesa dar cu uzina de 5000cmc, asa cu motor de 2500 si dak ma mai si uit la poza aia cu toate cablurile alea desfacute raman cu un gost amar. imi pare rau pt masina muuuult mai multe sanse aveai dak nu ii faceai modificari bafta la vazare

insamna ca nu ai vazut in viata ta cum se repara o masina sau cum se asambleaza cand e noua

iar treaba cu mot de 5000 poate te plimbai cu ea doar sambata la un consum de 30% .........

 

Chiar daca nu a vazut cum se asambleaza o masina noua,isi poate da seama ca acolo se respecta niste norme si se face totul ca la carte.. la atata cablarae modificata de "meseriasi" e suficient un mic scurt ca sa intample alte nenorociri.

Nu mai zic ca o gramada de masini arse din cauza instalarii ulterioare a unor instalatii de xenon,proiectoare,etc.

asta pe la cazane ai sa vezi

iar meseriasi multi nu au fost...........decat eu la mataraie .........

la bmw nu ai cum sa incurci mufele toate vin la locul lor

culmea e ca masina nu are nici un scurt nu descarca bateria si functioneaza totul pe ea de la: ABS ,PDC,clima, confort, alarma, navigatie pe romania, dvd cu usb si card sd, video,ecrane,DSP,XENON,spalator faruri,scaune incalzite ,electrice,perdelute electrice ,computer de bord si altele .....................

iar daca era montata de meseriasi sigur nu mergea nimic <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.