Jump to content

Dezmembrez e36 323 COUPE


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zalnam - inca mai am nuca schimbatorului

 

ciupi4you- imi pare rau nu mai am catalizatoare deloc. Bafta.

 

 

In continuare multe multe piese disponibile de pe aceasta masina. Piesele sunt intr-o stare exceptionala.

 

 

merge nuca schimbatorului si la e46 2004? la ce pret e?

Link to comment
Share on other sites

ca sa pot sa leg clima.. si bord computeru full.. si incalzirae la scaune. nu mai bine iau o instalatie completa a masinii ? care are deja functiile astea? ca eu mi-am cumaprat un bord computer cu tot cu maneta.. d`ala full si m-am dus la masina aia s aiau si instaltia bord comptuerului.. si culmea.. se ramifica fire in toata instalatia.. kred ca trebuie luata cu totul.

sau cand o fi sa iau clima aia digitala.. o pot lega la mine..? ai pe cineva sa imi lege si mie bord computeru si instaltaia al scaune si clima?

Link to comment
Share on other sites

ca sa pot sa leg clima.. si bord computeru full.. si incalzirae la scaune. nu mai bine iau o instalatie completa a masinii ? care are deja functiile astea? ca eu mi-am cumaprat un bord computer cu tot cu maneta.. d`ala full si m-am dus la masina aia s aiau si instaltia bord comptuerului.. si culmea.. se ramifica fire in toata instalatia.. kred ca trebuie luata cu totul.

sau cand o fi sa iau clima aia digitala.. o pot lega la mine..? ai pe cineva sa imi lege si mie bord computeru si instaltaia al scaune si clima?

N-are sens sa iei toata instalatia masinii. Firele componentelor pe care vrei tu sa le pui, se leaga pe culori, pe instalatia masinii, nu e greu deloc. Suna-ma daca este ca sa-ti dau nr de tel al unui baiat care iti poate face toate astea.

 

La OBC nu trebuie sa iei decat dele 2 mufe din spate(cu cca 20 cm de fire) si maneta cu mufa mare din capat, ca sa nu stai sa tai si sa innadesti fire.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Up. Majoritatea pieselor de pe masina sunt disponibile.

 

S-au vandut urmatoarele: capota, aripa dreapta fata, grila cu narile, bara fata, faruri, proiectoare, trager, volanul de M, polita spate cu al 3-lea stop, stalpii fat+spate, Obc-ul.

 

 

PS: Am si foarte multe piese pt sedan/touring/compact

 

0720.348.977

Edited by gogutzu_me
Link to comment
Share on other sites

Salut.Consola cu cotiera inca este. 150 ron completa.

 

Incepand de astazi, o saptamana sunt plecat din tara, ne reauzim cand ma intorc. Numai bine tuturor pana atunci

 

Ai PM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.