Jump to content

Vand piese noi OEM/Producator


Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un pret pentru discuri fata, placute fata, placute spate si ferodouri. Masina 320D e90 05-2005. Multumesc anticipat.

 

Salut

 

discuri frana fata: 400 lei/bucata ATE,430 lei/bucata OEM,230 lei/bucata LUCAS

set placute frana fata:340 lei/BOSCH,360 lei/JURID,430 lei/ATE

set placute frana spate:280 lei/ATE,250 lei/LUCAS,260 lei/JURID

saboti:200 lei/BOSCH,170 lei/JURID

 

Totusi preturile difera umpic in functie de modelul masinii.Trebuie sa-mi dai VIN-ul ca sa iti pot spune cu certitudine preturile.In proportie de 90% astea sunt.

Edited by buldy
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine niste preturi pentru urmatoarele repere (producator lemforder daca se poate)

 

-Bieleta directie stanga+cap de bara 27113 02 cod Lemforder sau 32 10 6 774 318 cod BMW

-Bieleta directie dreapta+cap de bara 27114 02 cod Lemforder sau 32 10 6 774 319 cod BMW

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Banuiesc ca masina este E46 325xi sau 330xi/xd

 

Pe original e vreo 620 lei.Lemforder 430 lei/bucata dar dureaza vreo 6-7 zile pentru ca nu este pe stoc la depozit.Pe stoc am ceva asemnator cu Lemforder la calitate dar mult mai bun la pret Ruville 210 lei/bucata,livrabil de pe o zi pe alta

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Niste preturi pentru senzor clapeta acceleratie si sonda lambda pentru un e46 318i din 04-1998, sedan, 87 kw.

Multumesc!

 

Salut,din cate stiu sunt 2 sonde lambda una vine inainte de catalizator,a doua dupa catalizator.Pretul pe bucata este 400 lei FACET.

 

Prin senzor clapeta acceleratie,te referi la piesa 2 din link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=13&fg=15 ?

 

Costa 430 lei/OEM

 

Totusi ar fi bine daca mi-ai da VIN-ul

Link to comment
Share on other sites

13711739574 - Un pret te rog , sau piesa nr 4 de aici : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=13&fg=15

 

Salut,190 lei/OEM

 

ai pe stoc , daca nu in cat timp poti aduce ?!

 

Nu e pe stoc.Comanda dureaza 4-5 zile

 

salut,

 

pret pt: 64546921382 si timp de livrare, il vreau original.

 

merci

 

1950 lei/OEM :) .Livrare 4-5 zile.Foarte scumpe electroventilatoarele astea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.