Jump to content

Dezmembrez bmw 528i e39


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dezmembrez bmw e39 528i,full ,volan dreapta.Trapa ,piele,magazie cd,jante,dublu climatronic.etc.Elemente caroserie.Preturi de criza!!

Nr tel 0720666608 sau 0788992389

 

 

 

se mai adauga o magazie de cd de e39...cutia in care intra cd-urile..nu o am ..cu tot cu cablu si suport

o magazie de e38 ..sau e 36

Edited by radu123
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dezmembrez bmw e39 528i,full ,volan dreapta.Trapa ,piele,magazie cd,jante,dublu climatronic.etc.Elemente caroserie.Preturi de criza!!

Nr tel 0720666608 sau 0788992389

 

 

 

se mai adauga o magazie de cd de e39...cutia in care intra cd-urile..nu o am ..cu tot cu cablu si suport

o magazie de e38 ..sau e 36

cati bani??

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrez bmw e39 528i,full ,volan dreapta.Trapa ,piele,magazie cd,jante,dublu climatronic.etc.Elemente caroserie.Preturi de criza!!

Nr tel 0720666608 sau 0788992389

 

 

 

se mai adauga o magazie de cd de e39...cutia in care intra cd-urile..nu o am ..cu tot cu cablu si suport

o magazie de e38 ..sau e 36

cati bani??

nu o mai am

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza si pe mine preturi pentru chederele fata, cele care sunt pe masina, nu cele de pe usa, protectiile de noroi de la rotile fata (doar cele mici care vin in spatele barii), senzor temperatura exterioara, stropitoare parbriz si faruri. MULTUMESC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.