Jump to content

Accident Ferrari pe DN1


MarioE43

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Din pacate aici nu ai dreptate, da, in general multe accidente de genul asta se petrec din cauza lipsei de experienta cu masini puternice etc, insa nu e cazul, baiatul asta are de 4 ani un 645i, are la discretie un s 500 brabus, un x5, un s normal, deci de 4 ani are experienta doar cu masini puternice, a nu se intelege ca ii iau apararea, nu ma intereseaza deloc subiectul, insa nici nu imi place cand lumea vorbeste povesti indiferent de subiect, e usor sa faci afirmatii dar mai greu este sa le sustii cu probe si raportat la subiect ...

 

De fapt ideea topicului este aceea de a se aduce la cunostiinta, nu de a se cauta vinovati sau solutii ... cred ... <_<

+1 asta am zis si eu la inceput, dar ...

 

Baiatul e chiar ok, o fi fost vreo clipa de neatentie, poate i-a aratat fata noul tatuaj de pe fofoloanca si na, asta nu inseamna ca e varza cum tind sa sustina unii de pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Problema e alta:

Nu avem si noi nici macar un circuit nenorocit pe care sa se poata da oricine, cu orice masina, ca sa-si descarce frustrarile adunate in traficul de kkt din tara, in conditii de siguranta relativa (pt ca DA POTI SA MORI si pe un circuit de curse, chiar si cu un LOGAN).

Tot mai multi "tineri" fara obligati si responsabilitati, cu o crestere aleasa, transforma soselele in circuite personale cu obstacole nevinovate!

Pt ei nu am decat un sfat: Tine-ti respiratia 3 minute si vezi daca iti place senzatia!

Amin.

Link to comment
Share on other sites

Ce sfaturi de copii invidiosi dati......

 

 

PS: Vezi ca eu pot sa mi-o tin ( respiratia) 4 min.......am si certificat ... <_< :)

 

 

Copil esti tu. Vad ca ii iei apararea si o tii cu invidia, tu de unde stii ce masini avem sau am avut noi ?copii" astia invidiosi ? Hai ca deja ma enervez.

Realitatea este una si buna: Copilu ala de 24 de ani care era la volanul unui Ferrari ( PUTEA SA FIE SI LOGAN ) a avut zile si multa bafta si gata. Accidentele nu se intampla singure ! in 90% din cazuri de vina este soferul !

Link to comment
Share on other sites

Multa demagogie ...Dar pe soferii de autobuz din State care merg cu 30 /h si trimit SMS de la volan , mai si busesc ditai hardughia din cauza asta cum ii catalogam ? Soferi profesionisti cu experienta ....etc etc ce mai urmeaza aici ?

 

lupi moralisti !.Daca ai ferari gata esti un pusti cordit cu fite de liceu ! Mie nu-mi place sa judec , pilda aia cu piatra o stiti nu ?

Link to comment
Share on other sites

lupi moralisti !.Daca ai ferari gata esti un pusti cordit cu fite de liceu ! Mie nu-mi place sa judec , pilda aia cu piatra o stiti nu ?

Daca ai ferarri, primit cadou de la tac'tu si 24 de ani da: ESTI UN PUSTI CORDIT!

Daca ai ferarri, ai visat 20 de ani la el, ai asteptat 2 ani pana la livrare, si e luat pe bani munciti eu unul garantez ca acel Ferarri nu va lua foc sau nu va parasi carosabilul!

Stiti cum se zice: Easy come, easy go!

Link to comment
Share on other sites

Daca ai ferarri, primit cadou de la tac'tu si 24 de ani da: ESTI UN PUSTI CORDIT!

Cred ca te cam grabesti cu afirmatile ca mircea geoana dupa alegeri, lui i-as fi zis stai jos, da-ti 2 palme si lasa-l pe altul(nea nelu), dar tie pt faptul ca nu te cunosc ca om nu imi permit sa iti spun, asa ca incearca sa nu te mai ia gura pe dinainte in legatura cu altii.

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat nu ti-a cerut tie 1 leu sa-si ia masina aia nu vad nicio problema. Vad putina frustrare aici.

NU Pur si simplu sunt revoltat de ce se intampla!

 

@Dan_316i Imi mentin afirmatia si daca vrei o repet oricand oriunde. Pt mine este o categorie de oameni: PUSTANI CORDITI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.