Jump to content

BMW E60 tuning / before and after / titan mat


madliv

Recommended Posts

Am sa va prezint masina mea... La care mai e putin de lucrat , referitor la jante,terminatiile de la tobe, stemele cu bmw(alta culoare) etc.

 

Evolutia masinii in timp ... <_< Pentru cei interesati de tuning exterior(look-ul masinii si performantele sale) cat si interior(muzica , tapiterie... etc) ma pot contacta cu un private message.

 

Astept parerile voastre.

post-7390-1246446734_thumb.jpg post-7390-1246446768_thumb.jpg post-7390-1246446809_thumb.jpg post-7390-1246446824_thumb.jpg post-7390-1246446835_thumb.jpg post-7390-1246446845_thumb.jpg post-7390-1246446854_thumb.jpg post-7390-1246446867_thumb.jpg post-7390-1246447001_thumb.jpg post-7390-1246447006_thumb.jpg post-7390-1246447011_thumb.jpg post-7390-1246447016_thumb.jpg post-7390-1246447020_thumb.jpg

post-7390-1246448504_thumb.jpg

Edited by madliv
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte frumoasa !! S-o stapanesti sanatos !! <_<

 

Am vazut-o prin Brasov, cand era in doua culori : albastru si maro cred...daca nu ma insel a fost primul E60 in doua culori din Brasov...

 

Acum ce culoare e, ca nu-mi dau seama ? Un gri inchis, culoarea sobolanului, nu ?

 

Ce motor are, 2.5d 177 cp ? In afara de modificarile optice, mai are si altele ? Poze cu interiorul ?

 

 

 

PS : Singurul sfat pe care ti l-as da, ar fi acela sa schimbi jantele de M6 cu cele de M5...sau cu oricare alte jante :)

 

Te asteptam in 12 la intalnire ! :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

Nu e folie ... este vopsit integral si interioarele sunt in aceeasi nuanta :unsure:

 

 

 

Mersi , prima oara era gri cameleon + albastru , acuma este gri titan mat..., interiorul nu este schimbat am sa atasez niste poze si cu interiorul, la motor nu s-a umblat deloc da este 525d de 177cp , jantele pana pe 12 cred ca sunt puse astept unele frumusele.. :blink:

 

Foarte frumoasa !! S-o stapanesti sanatos !! <_<

 

Am vazut-o prin Brasov, cand era in doua culori : albastru si maro cred...daca nu ma insel a fost primul E60 in doua culori din Brasov...

 

Acum ce culoare e, ca nu-mi dau seama ? Un gri inchis, culoarea sobolanului, nu ?

 

Ce motor are, 2.5d 177 cp ? In afara de modificarile optice, mai are si altele ? Poze cu interiorul ?

 

 

 

PS : Singurul sfat pe care ti l-as da, ar fi acela sa schimbi jantele de M6 cu cele de M5...sau cu oricare alte jante :)

 

Te asteptam in 12 la intalnire ! :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca o vezi bine in poza ... adica nu se intelege bine , plasa e groasa + neagra , prezinta-mi o alta optiune <_<

 

cade urat plasa aia ... este demodata ... toate daciile berline o au ....
Edited by madliv
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sal all,sa te bucuri de ea in primul rand,daca tot ne-ai cerut parerea...nr.1-pacat ca e disel,urasc bmw disel(ca in proverbul acela:degeaba vointa daca nema puterinta..)Nr 2.schimba frate urateniile alea de jante ceva pe 20-21 ar da mai bine;nr 3 pragurile sunt urate-urate-urate nici pe e46 nu as pune asa ceva.Am sa iti pun niste fotografi cu e60 cu un tuning fin,elegant-agresiv,cu paketul de rieger 2009 fata-spate si cu praguri de M,da de M,ar fi multe de obictat dar....un 535d era usor altceva-286cp....
Link to comment
Share on other sites

topicul ar trebui mutat la Masina Mea....

 

singurul lucru frumos pe masina este vopseaua... sunt curios si aia cum este facuta...ca la noi nu prea ai sanse sa iasa de calitate....in fine,....

 

daca vroiai ceva frumos puneai pachet M si ii puneai terminatii de carbon la bara fata si bineinteles jantele renunta cat de repede la ele cas urate rau..

 

bafta!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.