Jump to content

Cumpar BMW seria 3 maxim 7000 euro an minim 2001


09uby

Recommended Posts

320 i an 2000 e46 sedan (jante aliaj 16'',faruri lupa , xenon,proiectoare, volan comenzi , pilot automat, cotiera, dvd+ navi ecran4.3,jaluzea electrica oem, cauciucuri noi de vara + jante si cauciucuri de iarna bonus)pana in 150 de mii de km , schimbate toate consumabilele, istoric bmw filaret, culoare negru, model NFL, accept test la reprezentanta.

pret : 8000 euro discutabil la fata locului.

momentan nu am poze dar daca te intereseaza vorbim.

Edited by S A R P E
Link to comment
Share on other sites

Doresc sa cumpar un bmw seria3, ofer 7000 euro. anul minim de fabricatie 2001. cine doreste sa mi prezinte ceva astept mesaje.

masina mea te intereseaza?....9500 e impecabila

pai care este masina ta? <_<

Link to comment
Share on other sites

Daca te interseaza un 318 d 2002 luata din germ de la BMW ,se pot verifica km ,adica iti da seria de sasiu si o sa vezi ca ultima rev facuta la bmw a fost la 140 mii parca si acu parca are in jur de 170 de mii.

clima.pdc,comenzi volan,tapiserie gri,magazie cd originala, si ce o mai avea , e negru saphir.

7500 eur.

E a colegului meu de servici.

0744340575.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ce s-au mai devalorizat BMW-urile, INCREDIBIL.

Anul trecut pe vremea asta cu 7.000 luai o masina mega obosita din 98 sau chiar pisicuta! Imi place ca DE OBICEI, cei care nu-si permit cu adevarat un E46 au si pretentii! Sa fie minim 2001! <_< lol

Link to comment
Share on other sites

Da-o cu cat vrei, cine are de vandut, spune ca masinile sunt prea ieftine, cine are de cumparat, ca-s prea scumpe. Pretul masinii nu e dat numai de sigla de pe capota, marca e oricum supraevaluata la noi, la fel cum multe alte lucruri sunt supraevaluate. E46 are destule neajunsuri, daca tu ai o masina de vandut, normal ca lauzi modelul. Cumparatorul a pus la bataie o suma rezonabila, de mijloc, asa ca nu vad de ce se spune aici ca nu isi permite modelul sau va ofensati ca nu vi se ofera sumele pe care le cereti pe masini. Fiecare isi lauda marfa, dar o masina mai veche de 2-3 ani iti poate oferi destule surprize neplacute dupa achizitie, asa ca nu e cazul ca cine isi ia o masina veche de 7-8 ani sa creada ca ia vreo comoara si sa arunce cu banii.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

am eu un bmw 316i an de fabricatie 2001 benzina, climatronica, geamuri electrice, computer bord, incalzire scaune, abs, geamuri elecrtice, oglinzi electrice si heliomate, inchidere centralizata, telefon, trapa, de culoare argintie in 4 usi, motor1.6

 

pt tine o dau cu 6200(negociabil) pt ca nu este inmatriculata.

Link to comment
Share on other sites

bmw 316i an de fabricatie 2001 benzina, climatronic,scaune incalzite electric,control stabilitate, geamuri electrice, computer bord, incalzire scaune, abs, asr, oglinzi electrice si heliomate, inchidere centralizata, telefon, trapa, de culoare argintie in 4 usi, motor2000, consum mediu 7-8

masina este intretinuta si adusa recent din gremania fara accidente rutiere

 

pt tine o dau cu 6200(negociabil) pt ca nu este inmatriculata.

 

va rog contactati la nr 0760018049

nu sunt bisnitar

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.