Jump to content

320 CI M TEHNIK II


r0n1n

Recommended Posts

Multumesc, si mie imi place, am vrut sa fie ori neagra ori albastra.

Prima alegere ar fi fost neagra, dar acum imi pare bine ca s-a nimerit albastra, neagra parca e un pic comuna...

ai mare grija unde o vopsesti. eu pt zgarieturi am bagat-o la vopsit total, si parca imi blestem zilele acum. <_<)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cele 2 zgarieturi sunt chiar deasupra pragurilor si printre indoiturile naturale ale portierei si ale pragului nu sare in ochi.

Deci nu as vrea sa vopsesc toata portiera, pt ca am auzit ca oricat de bun ar fi vopsitorul tot se vede diferenta fata de restul masinii.

Poti sa-mi recomanzi pe cineva?

 

Le: cat te-a costat vopsit total?

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

@Axel: asa scrie langa seria masinii

@bmw 330i: sunt incepator, e prima masina deci nu am cu ce sa compar, totusi ma asteptam la mai mult de la 170 cai. Despre cip nu stiu dc merita prin prisma perfrmantelor.

Deja ma gandesc la un schimb cu 325ci...

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

@Axel: asa scrie langa seria masinii

@bmw 330i: sunt incepator, e prima masina deci nu am cu ce sa compar, totusi ma asteptam la mai mult de la 170 cai. Despre cip nu stiu dc merita prin prisma perfrmantelor.

Deja ma gandesc la un schimb cu 325ci...

 

 

stiu la ce te referi privind puterea......cuplul e relativ mic.....acelasi sentiment l-am avut si eu in 330i pana cand am auzit timpi si am vazut cum am facut de ras un audi a4 2.5 tdi cu tot cuplul lui...ceea ce m-a facut sa vad altfel toata masina. oricum nu multe masini au 170 de cai pe drumurile noastre <_< . In legatura cu cipul, ai dreptate nu merita sa arunci 300 e pt 15 cai in plus.....din pacate nici cei 170 de cai nu ai unde sa ii folosesti. SUPER MASINA nu uita!

Edited by BMW 330i
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

@gelu

Nu am luat-o din dr Taberei dar a avut oglinda dreapta rupta.

Mersi pt aprecieri.

 

@Ovidiu Augustin

Din fericire e foarte joasa si nu pot merge cu ea cand sunt formate "sleauri" pt ca as atinge.

Mama e foarte multumita ca nu am condus iarna, stiind cum merg.

Sper s-o scot la o plimbarica in jurul casei spre sfarsitul saptamanii dc se mai usuca pe jos.

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam doar sa pun in loc de difuzoarele stoc unele mai bune si eventual un subwoofer in portbagaj.

Cred ca orice alt aparat in afara de cel OEM ar arata ca nuca in perete, deci ii voi pune CD Bussines cel mai probabil.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.