Jump to content

Dezmembrez E36,E46


Recommended Posts

bogdane niste rulmenti roata de e46 320d ai ? nu stiu daca se gasesc separat sau cu tot cu butuc.... poate-mi spui tu :)

decat fuzeta cu totul :)

 

sal, ma intereseaza neaparat, racordul flexibil dintre catalizatoare si husa de la schimbatorul de viteza(negru de culoare).daca le ai fa-mi si un ptrez te rog..

mersi

salut

racord nu mai am ,s-au dat toate

husa de la schimbator tre sa ma uit daca mai am

manuala sau automata?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bogdane niste rulmenti roata de e46 320d ai ? nu stiu daca se gasesc separat sau cu tot cu butuc.... poate-mi spui tu :)

decat fuzeta cu totul :)

 

sal, ma intereseaza neaparat, racordul flexibil dintre catalizatoare si husa de la schimbatorul de viteza(negru de culoare).daca le ai fa-mi si un ptrez te rog..

mersi

salut

racord nu mai am ,s-au dat toate

husa de la schimbator tre sa ma uit daca mai am

manuala sau automata?

 

manuala

Link to comment
Share on other sites

bogdane niste rulmenti roata de e46 320d ai ? nu stiu daca se gasesc separat sau cu tot cu butuc.... poate-mi spui tu :)

decat fuzeta cu totul :)

 

sal, ma intereseaza neaparat, racordul flexibil dintre catalizatoare si husa de la schimbatorul de viteza(negru de culoare).daca le ai fa-mi si un ptrez te rog..

mersi

salut

racord nu mai am ,s-au dat toate

husa de la schimbator tre sa ma uit daca mai am

manuala sau automata?

 

manuala

nu mai este, imi pare rau

Link to comment
Share on other sites

salut imi tre nuca schimbator plus burdufu de la schimbator de piele pt E36 daca le ai un pret pe pm

salut

nu le mai am

ti-am trimis pm :twoup:

 

Capatul de la cardan e46 facelift 320d (tripoda din capatul cardanului. care face legatura intre cardan si flansa de pe difential) este ? Piesa incercuita din imagine ...

a 2-a bucata de cardan 400 lei

Link to comment
Share on other sites

salut, ma intereseaza un senzor de ulei pt un e46 320i 2002 VIN: KK47700

salut

nu mai am (am unul dar nu e bun ,sta aprins galben dupa care se stinge)

 

interior sport textil eventual cu incalzire e46 sedan?

salut

am un interior textil de fl dar nu e sport :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrari Bmw E46,caroserii ,elemente caroserie, volane, interioare, suspensie, piese motor,motoare diesel ,benzina ,multe piese

Tel. 0749 621 488

0765 430 118

 

bascule fata sg si dr cele cu pivoti ai?pret?mersi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.