Jump to content

De vanzare Mini Cooper S


strutu

Recommended Posts

An 2008, 16000 km, geamuri el, oglinzi el si incalzite, climatronic, scaune incalzite, tapiterie partial din piele, cd mp3, sonorizare hi-fi, pachet spatii depozitare,pachet crom int + ext, pachet lumini int,bi-xenon

 

geamuri fumuri din fabrica,senzori : ploaie,lumina,presiune roti.comenzi volan, pilot automat, cotiera.Pret 19500E

Link to comment
Share on other sites

An 2008, 16000 km, geamuri el, oglinzi el si incalzite, climatronic, scaune incalzite, tapiterie partial din piele, cd mp3, sonorizare hi-fi, pachet spatii depozitare,pachet crom int + ext, pachet lumini int,bi-xenon

 

geamuri fumuri din fabrica,senzori : ploaie,lumina,presiune roti.comenzi volan, pilot automat, cotiera.Pret 19500E

 

 

Superba masinica! Si are culoarea mea preferata :) O singura chestie ii lipseste - trapa. In rest nota 9.5!

 

Pot sa te intreb de ce o vinzi? Bafta la vanzare!

 

 

O vinde pentru ca are fumuri :lol: - s-o fi saturat omul cate fumuri are. Cand se simte si el mai bine, vrea la Peco.

Edited by locdeparcare
Link to comment
Share on other sites

Superba masinica! Si are culoarea mea preferata :lol: O singura chestie ii lipseste - trapa. In rest nota 9.5!

 

Pot sa te intreb de ce o vinzi? Bafta la vanzare!

 

 

O vand ca mai am doua Mini-uri :D ,si vreau sa-mi cumpar altceva

 

An 2008, 16000 km, geamuri el, oglinzi el si incalzite, climatronic, scaune incalzite, tapiterie partial din piele, cd mp3, sonorizare hi-fi, pachet spatii depozitare,pachet crom int + ext, pachet lumini int,bi-xenon

 

geamuri fumuri din fabrica,senzori : ploaie,lumina,presiune roti.comenzi volan, pilot automat, cotiera.Pret 19500E

 

 

Superba masinica! Si are culoarea mea preferata :lol: O singura chestie ii lipseste - trapa. In rest nota 9.5!

 

Pot sa te intreb de ce o vinzi? Bafta la vanzare!

 

 

O vinde pentru ca are fumuri :) - s-o fi saturat omul cate fumuri are. Cand se simte si el mai bine, vrea la Peco.

 

 

Scuza-ma ca am mancat un I,se mai intampla;nimeni nu-i asa PERFECT ca tine.Nu prea cred ca vrea asa des la Peco ca masina ta,consuma 10-11 in oras mers si sportiv,dar iar vorbim fara sa cunoastem...........

 

scuze pt ignoranta, cati cai are masinuta asta si ce pret de catalog?

 

175cp, 28000E a costat anul trecut

 

nu te supara.. cotiera este optionala ? :)

 

Este,dc te miri?De parca la unele Bmw-uri nu este optionala.

Link to comment
Share on other sites

Este,dc te miri?De parca la unele Bmw-uri nu este optionala.

 

(Este) era destul.. Ma mir pentru ca nu stiam ca in anul 2008 astia de la bmw inca mai baga Cotiera ca optionala..jeez

 

 

...

 

.. mi-a fost lene sa caut..:)

Configureaza Mini Cooper S Cabrio l Classic

 

Cotiera fata cu spatiu de depozitare ....... Standard

Edited by Axo
Link to comment
Share on other sites

Este,dc te miri?De parca la unele Bmw-uri nu este optionala.

 

(Este) era destul.. Ma mir pentru ca nu stiam ca in anul 2008 astia de la bmw inca mai baga Cotiera ca optionala..jeez

 

 

...

 

.. mi-a fost lene sa caut..:)

Configureaza Mini Cooper S Cabrio l Classic

 

Cotiera fata cu spatiu de depozitare ....... Standard

 

 

Unde ai configurat tu Mini S cabrio standard??Si daca e asa cum spui tu era ceva normal deoarece modelul cabrio 1 (R52) s-a fabricat pana anul trecut cu toate ca era modelul vechi si de asta poate au optat sa puna mai multe optiuni pe el ca sa mai atraga clienti

Link to comment
Share on other sites

Strutule - scoate capul din pamant si nu mai pune ciocul la tot ce scrie lumea aici. Am incercat sa glumesc cu tine. Ce PANA mea nu te-ai prins? Spor la vanzare si ai grija sa nu te sperie vreunul pe asfalt :). Cu prietenie, un coleg.

 

PS - SPOR LA VANZARE. Masina este exceptionala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

au acelasi timp 0-100 pe 400 metri s-ar putea sa fie in fata Mini,depinde de plecare daca ai plecarea buna posibil sa nu te prinda si sa iesi egal,

PS:Buburuza are 175 cai si este mai usoara cu vreo 200 kg asa ca e onorabil cum se tine 2,5ul

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

te intereseaza schimb cu masina mea + diferenta?

 

Depinde cat vrei tu pe masina

 

au acelasi timp 0-100 pe 400 metri s-ar putea sa fie in fata Mini,depinde de plecare daca ai plecarea buna posibil sa nu te prinda si sa iesi egal,

PS:Buburuza are 175 cai si este mai usoara cu vreo 200 kg asa ca e onorabil cum se tine 2,5ul

 

325-ul pe 400m il depasesc c-am cu o masina.....

Link to comment
Share on other sites

te intereseaza schimb cu masina mea + diferenta?

 

Depinde cat vrei tu pe masina

 

au acelasi timp 0-100 pe 400 metri s-ar putea sa fie in fata Mini,depinde de plecare daca ai plecarea buna posibil sa nu te prinda si sa iesi egal,

PS:Buburuza are 175 cai si este mai usoara cu vreo 200 kg asa ca e onorabil cum se tine 2,5ul

 

325-ul pe 400m il depasesc c-am cu o masina.....

Eu nu cred asta... si ma ofer sa facem test, daca vrei! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.