Jump to content

dezmembrez e39


lazarfl76

Recommended Posts

o aripa stanga fata ? la un e39 525d din 2001-facelift daca ai ceva pe negru ar fi mai bine

 

usa dreapta fata - pret si poze daca ai

si piesele 1 2 3

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=20

 

aripa stanga fata este vanduta.

usa dreapta fata,(deci,doar usa cu geamul si macaraua care ridica geamul),fara oglinda ,fara airbag,fara boxa,fara fata de portiera(interior)-200 euro.

daca o vrei complet echipata,mai discutam!

piesele 1,2 si 3(adica bandourile) de pe realOEM ti le fac cadou.

post-14163-1256729635_thumb.jpg

de pe portiere am vandut manerele si am lipit ceva pe locul ala sa nu ploua inauntru,de aia este folia aia alba in locul manerelor,sa stii!

usa imi trebuie cat mai goala , fami un pret si niste poze pt bandouri(1,2,3) , k poate indrept usa ... daca primesti ceva si ai aripa astept un mesaj :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oglinzile stanga, dreapta si unitatea de ABS le ai si la ce preturi?

si o poza cu unitatea de ABS daca se poate.

ABS-ul nu il mai am.

La oglinda de pe stanga ii lipseste capacul iar la cea de pe dreapta ii este crapata sticla(oglinda).Daca le vrei asa,discutam!

 

o aripa stanga fata ? la un e39 525d din 2001-facelift daca ai ceva pe negru ar fi mai bine

 

usa dreapta fata - pret si poze daca ai

si piesele 1 2 3

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=20

 

aripa stanga fata este vanduta.

usa dreapta fata,(deci,doar usa cu geamul si macaraua care ridica geamul),fara oglinda ,fara airbag,fara boxa,fara fata de portiera(interior)-200 euro.

daca o vrei complet echipata,mai discutam!

piesele 1,2 si 3(adica bandourile) de pe realOEM ti le fac cadou.

post-14163-1256729635_thumb.jpg

de pe portiere am vandut manerele si am lipit ceva pe locul ala sa nu ploua inauntru,de aia este folia aia alba in locul manerelor,sa stii!

usa imi trebuie cat mai goala , fami un pret si niste poze pt bandouri(1,2,3) , k poate indrept usa ... daca primesti ceva si ai aripa astept un mesaj :)

discutam pe privat!

Link to comment
Share on other sites

salut! a-si dori si eu imbracamintea de pe stalpii din fata ,de la parbriz,dar sa fie pt air-bag si sa fie culoare crem daca ai.ma

Culoarea este gri, din pacate!

 

salut,electroventilatorul mai este? daca da pui niste poze? multumesc

Este.Revin cu poze!

post-14163-1255673472_thumb.jpg

post-14163-1255673454_thumb.jpg

wethbgv

Link to comment
Share on other sites

Ori am pierdut discutia ori chiar nu s-a definitivat , mai ai farurile?

le am dar nu cred ca te ajuta cu ceva pt ca masina este cu volan pe dreapta,iar farurile bat exact pe dos.daca totusi esti interesat,discutam!imi cer scuze daca nu am fost suficient de atent sa-ti raspund la timp,probabil m-am luat cu alte mesaje si am uitat.cu respect,florin!

 

Salut,

Trusa de scule o mai ai?

M-ar interesa doar daca ai toate sculele cu totul cu cutia de plastic.

ca la orice masina la mana a doua:lipseste cu desavarsire:)!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
salut ,.. as vrea broasca de la porpagaj adica motorasul ala care deschide popagajul ca la mine e blocat , si as vrea seturile de pahare din spate .... si oglinda de la sofer de aia de sus de la cap ... nu oglinda cerntrala ! multumesc

daca este vorba de motoras,pretul este de 100 lei ,iar parasolarul cu oglinda de deasupra capului soferului este bonus!

Cu respect!

 

vreau motorasul cu tot cu broasca cred ca la mine apas pe butonul de deschidere si scoate un zgomot si nu se deschide ...

si da oglinda cu tot cu parasolar ... :)

multumec ! un pret terog .. si suporurile de pahar poti sa faci rost de la cineva sti ?

aaaa........

acu mi-a aparut si mie mesajul tau.

Deci,in concluzie,vrei motorasul cu tot cu broasca si parasolarul cu oglinda.

150 lei pe motoras si broasca iar parasolarul cadou!

ok?

le dau jos si le pun la curier?

adresa!nr tel!

salut , mai ai motorasul de la porbagaj ? fara broasca !

multumesc ,

Link to comment
Share on other sites

salut ,.. as vrea broasca de la porpagaj adica motorasul ala care deschide popagajul ca la mine e blocat , si as vrea seturile de pahare din spate .... si oglinda de la sofer de aia de sus de la cap ... nu oglinda cerntrala ! multumesc

daca este vorba de motoras,pretul este de 100 lei ,iar parasolarul cu oglinda de deasupra capului soferului este bonus!

Cu respect!

 

vreau motorasul cu tot cu broasca cred ca la mine apas pe butonul de deschidere si scoate un zgomot si nu se deschide ...

si da oglinda cu tot cu parasolar ... :)

multumec ! un pret terog .. si suporurile de pahar poti sa faci rost de la cineva sti ?

aaaa........

acu mi-a aparut si mie mesajul tau.

Deci,in concluzie,vrei motorasul cu tot cu broasca si parasolarul cu oglinda.

150 lei pe motoras si broasca iar parasolarul cadou!

ok?

le dau jos si le pun la curier?

adresa!nr tel!

salut , mai ai motorasul de la porbagaj ? fara broasca !

multumesc ,

le am pe amandoua!ce iti trebuie,cel de la incuietoarea de pe mijloc sau cel de la yala in care bagi cheia(lateral dreapta)?

Link to comment
Share on other sites

salut ,.. as vrea broasca de la porpagaj adica motorasul ala care deschide popagajul ca la mine e blocat , si as vrea seturile de pahare din spate .... si oglinda de la sofer de aia de sus de la cap ... nu oglinda cerntrala ! multumesc

daca este vorba de motoras,pretul este de 100 lei ,iar parasolarul cu oglinda de deasupra capului soferului este bonus!

Cu respect!

 

vreau motorasul cu tot cu broasca cred ca la mine apas pe butonul de deschidere si scoate un zgomot si nu se deschide ...

si da oglinda cu tot cu parasolar ... :)

multumec ! un pret terog .. si suporurile de pahar poti sa faci rost de la cineva sti ?

aaaa........

acu mi-a aparut si mie mesajul tau.

Deci,in concluzie,vrei motorasul cu tot cu broasca si parasolarul cu oglinda.

150 lei pe motoras si broasca iar parasolarul cadou!

ok?

le dau jos si le pun la curier?

adresa!nr tel!

salut , mai ai motorasul de la porbagaj ? fara broasca !

multumesc ,

le am pe amandoua!ce iti trebuie,cel de la incuietoarea de pe mijloc sau cel de la yala in care bagi cheia(lateral dreapta)?

nush sigur care dintre ele , o sa dau jos si iti spun cat mai curand , si parasolarul mai este cadou da :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

salut ,.. as vrea broasca de la porpagaj adica motorasul ala care deschide popagajul ca la mine e blocat , si as vrea seturile de pahare din spate .... si oglinda de la sofer de aia de sus de la cap ... nu oglinda cerntrala ! multumesc

daca este vorba de motoras,pretul este de 100 lei ,iar parasolarul cu oglinda de deasupra capului soferului este bonus!

Cu respect!

 

vreau motorasul cu tot cu broasca cred ca la mine apas pe butonul de deschidere si scoate un zgomot si nu se deschide ...

si da oglinda cu tot cu parasolar ... :)

multumec ! un pret terog .. si suporurile de pahar poti sa faci rost de la cineva sti ?

aaaa........

acu mi-a aparut si mie mesajul tau.

Deci,in concluzie,vrei motorasul cu tot cu broasca si parasolarul cu oglinda.

150 lei pe motoras si broasca iar parasolarul cadou!

ok?

le dau jos si le pun la curier?

adresa!nr tel!

salut , mai ai motorasul de la porbagaj ? fara broasca !

multumesc ,

le am pe amandoua!ce iti trebuie,cel de la incuietoarea de pe mijloc sau cel de la yala in care bagi cheia(lateral dreapta)?

nush sigur care dintre ele , o sa dau jos si iti spun cat mai curand , si parasolarul mai este cadou da :) ?

da,este cadou.ai noroc de faptul ca inca il mai am ca pe cel din dreapta l-am dat de mult timp! :lol:

 

salut,

aparatoare plastic lateral dreapta (sub masina), scut de plastic sub motor si triunghiurile de plastic bara fata (M pachet).

toate pt e39 M pachet.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=75

nr:8, 14 si 17

salut

nu reusesc sa intru pe acest link in asa fel incat sa vad codurile pieselor.imi apare o eroare si sunt redirectionat catre meniul principal.

as avea rugamintea sa imi trimiti codurile daca se poate sau sa mai trimiti o data linkul.

multumesc,cu respect!

Edited by lazarfl76
Link to comment
Share on other sites

salut,

 

Sunt aparatoarele de plastic de sub masina,respectiv triunghiurile de la coltul spoilerului fata . Masina are pachet M, de asta gasesc mai greu.

trimit o poza.

sa inteleg ca este vorba despre piesa nr 14?din cate stiu aia vine in bara de fata,in colt!alta piesa care aduce cat de cat cu un triunghi,daca se poate spune asa,si care are legatura cu spoilerul fata,nu vad!in concluzie,este vorba de piesa nr 14 sau nu?daca gresesc,imi cer scuze si te rog sa ma corectezi!cu respect!cu ce este diferita aceasta protectie de noroi de la un e39 clasic fata de un e39 cu pachet M?doar intreb(pt ca nu stiu),nu bat nici un apropo'!ce motor ai pe masina?astept raspuns!

multumesc

cu respect!

Link to comment
Share on other sites

sondele lambda le mai ai? poti sa-mi dai un cod de pe ele? si din fata catalizatorului si de dupa el. mersi

piesa 1 si 2 din link.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=11&fg=50

nu te pot ajuta

eu am doar 2 sonde inainte de catalizator(imediat la iesirea din motor) si evacuarea dintr-o singura bucata!

post-14163-1259945426_thumb.jpg

Edited by lazarfl76
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.