Jump to content

Dau comanda in 2 zile !


sergy4ever

Recommended Posts

steptronic :)

85715[/snapback]

bai fratilor dar sunteti indragostiti toti de steptronic ( sau mai mult va place cum suna :) ), in fine m-am mai uitat si dupa alte pareri si cica cam consuma! sa fie oare asa???si banuiesc ca ,,,,costurile sunt cam mari la o defectiune :blink:

Link to comment
Share on other sites

STEPTRONIC....:| no comment

86035[/snapback]

haideti fratilor ,,,, toti sunteti pt steptronic ??? l-as experimenta :blink: !fiindca e prima masina cu automata , si nu stiu cum ma voi acomoda :)

n-are nimeni specificatii legate de unele defectiuni ????adica ce e predispus ca cada, si despre ce preturi e vorba. :)

Link to comment
Share on other sites

haideti fratilor ,,,, toti sunteti pt steptronic ??? l-as experimenta  :blink: !fiindca e prima masina cu automata , si nu stiu cum ma voi acomoda  :)

n-are nimeni specificatii legate de unele defectiuni ????adica ce e predispus ca cada, si despre ce preturi e vorba. :)

86152[/snapback]

 

pai dupa cum vezi nu are nimeni probleme cu steptronicele deci........PE EA!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

pai dupa cum vezi nu are nimeni probleme cu steptronicele deci........PE EA!!!! :)

86156[/snapback]

am dat comanda ! :blink: dar din pacate am ales pe cea manuala fiindca cred ca m-as acomoda foarte greu cu cea steptronic!in plus cealalta are 1 an in plus iar dotarile sunt cam aceleasi (chiar este mai dotata asta)deci cam in 7 zile tre sa o vad in fata blocului! m-a ajuns 16 mii de tot! si vreau sa va intreb daca nu e cam mult 1400euro comisionu firmei care o aduce (ei zic 800transport restu capac )am sa postez niste foto cand ajunge :)

Link to comment
Share on other sites

Este prima parere a unui sofer ca s-ar acomoda mai greu cu o cutie automata :blink:

Ai mers cu vreuna sa zici asta? :)

86375[/snapback]

da am mers si mi se pare foarte ciudat fiindca de 5 ani am avut numai masini cu cutii manuale :) nu zic ca steptronic ar fi la fel cu ce am condus eu(audi a6)dar as vrea sa evit perioada aia urata cand ma acomodez si fac gaura in in locul unde trebuia sa fie ambreiaju :)

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Fratele meu, sa nu cumva sa iti mai schimbi vreodata televizorul ca telecomanda nu va mai fi la fel si mai bine sa eviti perioada aia urata cand te acomodezi si faci gaura in locul unde trebuiau sa fie alte butoane...

 

Pai de ce au mai evoluat masinile astea in suta si ceva de ani de cand merg pe sosele??? Cu siguranta ca sa ne zapaceasca pe noi soferii :)

 

:)

 

Serios vorbind acum: e chiar asa de greu sa te adaptezi la un alt sistem poate mai bun si cu siguranta mai comod?

Edited by Operations
Link to comment
Share on other sites

:)

Fratele meu, sa nu cumva sa iti mai schimbi vreodata televizorul ca telecomanda nu va mai fi la fel si mai bine sa eviti perioada aia urata cand te acomodezi si faci gaura in locul unde trebuiau sa fie alte butoane...

 

Pai de ce au mai evoluat masinile astea in suta si ceva de ani de cand merg pe sosele??? Cu siguranta ca sa ne zapaceasca pe noi soferii :D

 

:)

 

Serios vorbind acum: e chiar asa de greu sa te adaptezi la un alt sistem poate mai bun si cu siguranta mai comod?

86790[/snapback]

eu nu stiam ca tre sa faci scoala de operare pe telecomanda si sa si dai examen! :blink: argumentele tale sunt total nefondate!deci in principiu raman la manuala :) in ceea ce priveste evolutia stiintei in cazul masinilor, asta nu inseamana ca daca se inventeaza masina care merge fara contributia soferului trebuie neaparat sa o cumpar fiindca risk sa fiu catalogat "invechit"

Link to comment
Share on other sites

steptronicu' e pt femei fara suparare,nu stiu de ce au inventat asa ceva pe 525:(e mai puturos si consuma mai mult dar e intradevar COMOD!+ca te plictisesti cu ea..cum mai schimbi la cat vrei tu?degeaba ai modul sport.Dar intradevar nu pica..stiu multe cu km care te sperie fara probleme.Mai degraba pica astea manuale:(
Link to comment
Share on other sites

Iar incepem??? :) SA O STAPANESTI SANATOS!!!

87092[/snapback]

pai vad ca majoritatea sunt pt steptronic :) eu ce fac acuma daca ?????imi pare rau acum ca n-am dat cu steptronic fiindca acu 1 ora am vazut cum a plecat un 525steptronic de la semafor si...................................S-A DUS !!!!!!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.