Jump to content

[Vand] pentru E46


Recommended Posts

nu te supara,dar o consola,2mansoane si un set de lampi pt interior care si alea sunt primu model,din anii '90... nu inseamna ''vand interior e46'' cum ai postat tu. sau faci asta doar ca sa sara in ochi la cei interesati si sa-ti deschida topicul,poate cumpara vreo frimitura si de la tine
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu ma supar, dar E46-le meu FaceLift e facut dupa anii '90...e in anii '00 :) (plus ca daca e cineva interesat de anul de fabricatie, intreaba...iar interioarele se potrivesc la fl si nfl)

Si doi la mana, daca erai un pic mai atent vedeai ca pe pagina anterioara, un pic mai jos, este si restu interiorului (adica scaune/bancheta si fetele de usi).

 

Alta data...casca ochii inainte sa scrii ceva;)

 

Numai bine.

Edited by ironm
Link to comment
Share on other sites

Toate usile au reglaj si pe stanga si pe dreapta. (de fapt manerele lor)

Interiorul a fost pe masina cu volan pe stanga (masina mea personala pe care o conduc acum), daca conteaza...dar eu nu cred - n-am observat nici o diferenta intre usi.

Si boxele nu prea le-as da separat....le las acolo bonus pt tot interiorul, care oricum e foarte ieftin...vreau sa scap de el.

Nici n-as sti ce pret sa pun pe ele...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pana la urma cate tetiere ai in total?ca vad ca un scaun nu are tetiera.presupun ca daca scaunele aveau incalzire ai fi scris, nu?:)

 

pana la urma cate tetiere ai in total?ca vad ca un scaun nu are tetiera.presupun ca daca scaunele aveau incalzire ai fi scris, nu?:lol:

consola -s-ar potrivi pentru inlocuire in locul unei console cu cotiera?cu alte cuvinte ar merge cotiera montata pe a ta?

Link to comment
Share on other sites

pana la urma cate tetiere ai in total?ca vad ca un scaun nu are tetiera.presupun ca daca scaunele aveau incalzire ai fi scris, nu?:)

 

pana la urma cate tetiere ai in total?ca vad ca un scaun nu are tetiera.presupun ca daca scaunele aveau incalzire ai fi scris, nu?:lol:

consola -s-ar potrivi pentru inlocuire in locul unei console cu cotiera?cu alte cuvinte ar merge cotiera montata pe a ta?

 

Am scris ca am 4 cotiere din cate tin eu minte...probabil ca nu le-am fotografiat pe toate, dar exista, crede-ma!! Interiorul a fost pe a mea. Este in perfecta stare de functionare.

NU au incalzire in scaune.

NU se poate monta cotiera pe consola mea. Cele care suporta cotiera, au un loc gol intre compartimentul de depozitare si scrumiera.

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Se adauga:

2 console de bord:

 

1 - consola cu lacas pentru clima - 100 lei

 

2 - consola cu lacas pentru compartiment cu/fara usa - cu tot cu butonul de ASC - 80 lei

 

Amandoua la 150 lei. Sau le dau la schimb pe o consola cu lacas pentru compartiment cu/fara usa dar in care sa intre un panou intreg de butoane, nu doar butoanele!

 

LE: din pacate nu pot adauga poze...ceva cum ca am depasit spatiul alocat. Doar ca nu stiu de unde sa mai fac loc....

Cei interesati imi pot cere poza pe messenger: marian_rza .

Edited by ironm
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.