Jump to content

Dezmembrez E39 touring urgent


Recommended Posts

valabil - cutie automata 400 E

- punte fata 100 E

- usi complete 150 E

- oglinda stanga 60 E

- ceasuri bord 130 E

- MID 100 E

- coaja bord neagra 50 E

- haion 80 E

- cardan 50 E

- stopuri hella 50 E

- suspensie pneumatica 400 E

- telescop fata cu arc 70 E

- volan reglabil electric 150 E

- cutie manuala Getrag 50 E

- arcuri spate 40 E

- prag dreapta 150 E

- bara spate 70 E

- bandouri 50 E

- ornamente crom interior 40 E

- motoras trapa 50 E

- motoras inchidere portbagaj 50 E

- covrig volan stare buna 30 E

- airbag stalp fata 80 E

- rezervor 80 E

 

valabill in cont

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut !!

Am si eu o problema cu stergatoarele:

Imi trebuie nuca (roata melcata) de la motorasul care actioneaza stergatoarele, daca se poate comanda separat (imi merge foarte bine motorasul )

(m`ar interesa si sh si nou)

Masina : E39 M57 525D

Multumesc anticipat.

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

ceau !!! dc te referi la roata care este atasata de motoras ...dap mai este dar nu o dau decat completa cu motorasu !!! dc esti interesat dami un semn .... si vedem cum facem !!! o zi buna

 

fa-mi si mmie te rog o oferta, ca daca nu gasesc doar rotita o sa fiu nevoit sa iau motorasul cu totu.

Link to comment
Share on other sites

bandou de la sofer, deasupra pragului cu sigla BMW daca este, bandou de pe usha sofer?

 

butoane de clima imi trebuiesc vre`o 4

 

butonul deskidere geam de la pasager dreapta fata,

 

faruri ceva ai? facelift.

Edited by Tatuatu`
Link to comment
Share on other sites

ceva jante ai? ce dimensiuni si la ce pret?

 

 

am roti pe pe 17 style 122 .... orgininale de bmw!!! nesuadete....etc 400 E neg!!! fara gume

 

bandou de la sofer, deasupra pragului cu sigla BMW daca este, bandou de pe usha sofer?

 

butoane de clima imi trebuiesc vre`o 4

 

butonul deskidere geam de la pasager dreapta fata,

 

faruri ceva ai? facelift.

 

 

bandou am ....20 E

butoane 5 E

buton comanda geam 20 E

farruri nu am !!

 

dc le iei la pachet cele de mai sus....iti fac o mica reducere !!! o zi buna

Link to comment
Share on other sites

inga. incearca sa stergi din mesajele de la casuta ta... esti FULL. si nu mai poti primi mesaje. :)

 

am incercat sa iti retrimit un mesaj cu ce uitasem sa iti mai spun.. si nu am reusit.

 

deci mai doresc si alea 2 palstice de la caldura.. din bord... care vin acolo...

 

poza mai jos. stima

post-27915-1264077379_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

inga. incearca sa stergi din mesajele de la casuta ta... esti FULL. si nu mai poti primi mesaje. :)

 

am incercat sa iti retrimit un mesaj cu ce uitasem sa iti mai spun.. si nu am reusit.

 

deci mai doresc si alea 2 palstice de la caldura.. din bord... care vin acolo...

 

poza mai jos. stima

 

 

ms ca miai spus...mam uitat dar am uitat sa fac curat!!! punetile cap la cap ...cu tot ce iti trebe...si fa o lista calumea si dami pm !!! si dupa ne intelegem la pret si vedem !!! seara faina si ms

 

inga. incearca sa stergi din mesajele de la casuta ta... esti FULL. si nu mai poti primi mesaje. :lol:

 

am incercat sa iti retrimit un mesaj cu ce uitasem sa iti mai spun.. si nu am reusit.

 

deci mai doresc si alea 2 palstice de la caldura.. din bord... care vin acolo...

 

poza mai jos. stima

 

 

ms ca miai spus...mam uitat dar am uitat sa fac curat!!! punetile cap la cap ...cu tot ce iti trebe...si fa o lista calumea si dami pm !!! si dupa ne intelegem la pret si vedem !!! seara faina si ms

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.