Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,

 

am nevoie de urmatoarele piese daca le ai pentru un e46:

- aparatoare noroi fata;

- plastic dreapta din bara fata;

- nuca schimbator;

- emblema spate.

 

si de modulul de incalzire in scaune si volan sport (m) pentru un e39.

 

Mersi!

 

Te referi la aparatorile mari nu? Intre aparatorile alea mari si bara fata mai sunt niste aparatori(le am si pe unele si pe celelalte) nuca schimbator normala de e46 cu 5 trepte este la 100 lei, emblema spate 100 lei, da-mi o poza sau un cod pentru modulul de incalzire scaune, volan de m5 e39 impecabim cu tot cu airbag este la 250 euro.....0723.77.67.67

 

volanul de e39 se potriveste la un model din 2000?

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza dar exista mai multe variante dupa cum vezi in link,ai un cod de pe piesa ta ? codul de bmw..

 

Am mai multe panouri, o sa verific luni codurile si le postez aici.

 

Salut,

 

Pentru un e36 compact din '95 m-ar interesa o capota si o masca... Daca ai zi-mi te rog un pret!

 

Multumesc!

 

Am masca de facelift de pe un coupe care cred ca se potriveste, capota motor nu am.

Link to comment
Share on other sites

salut. ai cumva cele doua furtune de la caseta de directie, cel care vine de la pompa si cel de retur? pentru un e39, 520i din 2000. codurile sunt 32411096930 si 32411093149. ms.

 

Ma uit astazi sa vad daca gasesc ceea ce-ti trebuie si iti dau un raspuns in cursul zilei de astazi.....

 

inel spirala volan trei spite e36 316i ? daca da la ce pret?

merci!

 

Nu stiu daca am, o sa verific si revin cu raspuns.

ai reusit sa te uiti? astept raspuns mulĂžam!

 

Ai cumva o poza decat cu spirala care iti trebuie? Ca am gasit niste spirale de astea care vin pe spatele volanului dar nu mai stiu de la ce volane sunt.....

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

am nevoie de urmatoarele piese daca le ai pentru un e46:

- aparatoare noroi fata;

- plastic dreapta din bara fata;

- nuca schimbator;

- emblema spate.

 

si de modulul de incalzire in scaune si volan sport (m) pentru un e39.

 

Mersi!

 

Te referi la aparatorile mari nu? Intre aparatorile alea mari si bara fata mai sunt niste aparatori(le am si pe unele si pe celelalte) nuca schimbator normala de e46 cu 5 trepte este la 100 lei, emblema spate 100 lei, da-mi o poza sau un cod pentru modulul de incalzire scaune, volan de m5 e39 impecabim cu tot cu airbag este la 250 euro.....0723.77.67.67

 

volanul de e39 se potriveste la un model din 2000?

volanul M5 e39 cu airbag mai este?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

am nevoie de urmatoarele piese daca le ai pentru un e46:

- aparatoare noroi fata;

- plastic dreapta din bara fata;

- nuca schimbator;

- emblema spate.

 

si de modulul de incalzire in scaune si volan sport (m) pentru un e39.

 

Mersi!

 

Te referi la aparatorile mari nu? Intre aparatorile alea mari si bara fata mai sunt niste aparatori(le am si pe unele si pe celelalte) nuca schimbator normala de e46 cu 5 trepte este la 100 lei, emblema spate 100 lei, da-mi o poza sau un cod pentru modulul de incalzire scaune, volan de m5 e39 impecabim cu tot cu airbag este la 250 euro.....0723.77.67.67

 

volanul de e39 se potriveste la un model din 2000?

volanul M5 e39 cu airbag mai este?

 

Mai este si este pentru modelul facelift.....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Salut, caut navigatie ( tot sistemul) si piele ( neagra sau gri in stare buna) pentru un E39... daca ai asa ceva si la ce pret .. multumesc

 

Am si navigatie tot sistemul complet si interior din piele gri(scaunele fata au incalzire si toate reglajele sunt electrice inclusiv tetierele si au si reglaj lombar).....intra pe mess sa discutam mariustxa

Link to comment
Share on other sites

salut

punte spate de e39 combi din 2000?

 

Ce vrei sa contina puntea spate? Vrei absolut tot ce exista pe puntea spate?

 

bara stabilizatoare fata e 46 320d 136 cp. Pret. Merci

 

Bara stabilizatoare este la 100 euro....0723.77.67.67

 

nuca schimbator scurta pt E46 ai? ce pret?

 

Am scurta de M noua luminata la 100 euro.....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

diferential de e46 316 1.9i din 2001 raport 3.23 ai? ce pret?

 

Am diferential de pe 316 e46 dar nu m-am bagat sub masina sa vad daca raportul este 3,23.....pretul pentru diferential este de 300 euro....0723.77.67.67

 

 

ok... daca il ai pe masina e super... teoretic ar trebui sa fie bun... masina se poate vedea? defapt am sati dau maine un telefon...pretu e negociabil?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

am nevoie de urmatoarele piese daca le ai pentru un e46:

- aparatoare noroi fata;

- plastic dreapta din bara fata;

- nuca schimbator;

- emblema spate.

 

si de modulul de incalzire in scaune si volan sport (m) pentru un e39.

 

Mersi!

 

Te referi la aparatorile mari nu? Intre aparatorile alea mari si bara fata mai sunt niste aparatori(le am si pe unele si pe celelalte) nuca schimbator normala de e46 cu 5 trepte este la 100 lei, emblema spate 100 lei, da-mi o poza sau un cod pentru modulul de incalzire scaune, volan de m5 e39 impecabim cu tot cu airbag este la 250 euro.....0723.77.67.67

 

volanul de e39 se potriveste la un model din 2000?

 

Da volanul se potriveste la e39 din 2000.

 

sal...fete de usi pt e36 coupe?

ms..

 

Da am fete de usi de coupe pe negru si pe gri la 100 euro in perfecta stare....0723.77.67.67

 

diferential de e46 316 1.9i din 2001 raport 3.23 ai? ce pret?

 

Am diferential de pe 316 e46 dar nu m-am bagat sub masina sa vad daca raportul este 3,23.....pretul pentru diferential este de 300 euro....0723.77.67.67

 

 

ok... daca il ai pe masina e super... teoretic ar trebui sa fie bun... masina se poate vedea? defapt am sati dau maine un telefon...pretu e negociabil?

 

Diferentialul este pe masina si pretul este fix.....

Link to comment
Share on other sites

radiator, termostat si ventilator ac pt e39 520i din 2000?

 

Radiator am, termostatul motorului sau te referi la senzorul de la ac de pe butelie? am si electroventilator de klima......

radiator klima=100 euro

electroventilator klima=150 euro

0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.