Jump to content

Vand BMW 525d E60


siminica

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nuuu. Asa e el, toate masinile sunt scumpe si cu hibe, mai putin a lui !!! Nu mai conteaza ca a schimbat cam tot ce se poate schimba la masina, asta inseamna ca e ingrijita, nu o coaja cu care si-a luat teapa si la care nu trebuia sa schimbe, in mod normal, mai mult de cateva bucsi !!!
Link to comment
Share on other sites

Nuuu. Asa e el, toate masinile sunt scumpe si cu hibe, mai putin a lui !!! Nu mai conteaza ca a schimbat cam tot ce se poate schimba la masina, asta inseamna ca e ingrijita, nu o coaja cu care si-a luat teapa si la care nu trebuia sa schimbe, in mod normal, mai mult de cateva bucsi !!!

Da, dar masina ta nu e fabricata in luna a 11-a 2004 ca a lui, clar? E aproape 2005, ce naiba! :)

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
:) nu imi mai bat capu cu voi, daca stiti o metoda sa aflati km reali.. sunt tare curios

 

batut proprietarul pana recunoaste :lol:

 

oricum, mi se pare irelevant numarul de kilometri, versus modul in care a fost intretinuta masina in discutie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Un ultim pret la ea? Sunt interesat de un e60.

 

 

studiati piata auto inainte sa mai comentati aiurea... un prieten a vandut un e60 530d 231 cai cam aceleasi optiuni cu asta in 18.800 acum 1 luna si daca va uitati la 19.000 cu putin noroc gasesti si un e60 535d... masina aceasta nu face mai mult de 15.000...

Link to comment
Share on other sites

Un ultim pret la ea? Sunt interesat de un e60.

 

 

studiati piata auto inainte sa mai comentati aiurea... un prieten a vandut un e60 530d 231 cai cam aceleasi optiuni cu asta in 18.800 acum 1 luna si daca va uitati la 19.000 cu putin noroc gasesti si un e60 535d... masina aceasta nu face mai mult de 15.000...

 

Eu stiu piata foarte bine. Am facut greseala sa vand 530d-ul meu care era absolut full cu 13.000e ( nu am gasit nici o oferta mai viabila) pt ca vroiam sa iau un X5 , si la care a cazut cutia automata chiar inainte sa achizitionez eu masina( bine ca nu a cazut la mine). Iar acum am ramas fara masina. Am gasit cateva variante de 530i e60 chiar si la 10.000e , dar prefer diesel-ul.

 

Prietenul tau a vandut foarte bine masina la 18.800. Dar depinde si ce an de fab era masina. Oricum, se asteapta o si mai mare cadere de pret, pt ca trebuie sa apara noul 5.

Edited by 300zxtt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.