Jump to content

BMW "Ursulet" - Euro 4 ?


Daniel's

Recommended Posts

Euro 2 doar daca au motor 2,5 Vanos pus pe ele,si aici e cu cantec problema!!

 

 

nu are nici unul 2.5 24v, cel din 91 e 2000 12v si cel din 88 e 1.8.

 

vis-a-vis de anuntul de mai sus cu bmw 335 cred ca s-a intamplat ceva cu el dupa ce a plecat de la bucuresti unde era 6000euro iar dupa o saptamana apare la vanzare cu 4900 negociabil!! doar o saptamana! cand a fost in bucuresti de vanzare am fost si eu interesat de al achizitiona dar am auzit din anumite surse ca ar avea probleme la racire in trafic!

Link to comment
Share on other sites

Si daca avea probleme cu racirea in trafic care e problema ?

Un intercooler mai mare si cu asta basta !

 

si mai e si BMW 335 "CUPE" , model super rar :))

 

eu n-am auzit in viatza mea de E30 335 si nu stau de 3 zile pe internet !

Probabil ca e un e30 cu motor de 3,5 litri provenit de pe un 5-er...

 

Eu am E36 325. Daca-mi pun un V8 de 4 litri o sa devina E36 340 sau pot sa-i spun si GTR dar asta nu insemna ca acest model a existat in productie.... Evident va fi un GTR FOARTE rar....

 

Sau poate un E36 v12 alpina numit E36 360...

Sau poate BMW_RIFLE.... fiecare isi numeste masina cum il taie imaginatia...

Si Florica NSL si-a scris pe motor dupa ce la dus in nu shtiu cate sute de cai FLR-System.... Care-i problema ?

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Si daca avea probleme cu racirea in trafic care e problema ?

Un intercooler mai mare si cu asta basta !

 

crede-ma ca la cati bani au intrat in masina aia nu statea problema intrun intercooler mai mare. treaba e ca totul era foarte inghesuit si nu mai exista ventilatie la viteza mica.

Link to comment
Share on other sites

Da, e misto masina .... pentru un manelist. Sincer eu caut ceva asa fara spoilere si smecherii pe ea. Nu vrea o masina full, dar nici una de cocalar.

 

P.s.: nici eu nu am auzit de e30 335 :)... asta e mai ceva ca e30 M3 :lol: si apropo CINE ARE URSULET DE VANZARE, sunt deschis la oferte.

 

 

Nu-mi dau seama ce vezi tu de manelist pe masina aia... Ma rog... Poate casa din spate...

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Da, e misto masina .... pentru un manelist. Sincer eu caut ceva asa fara spoilere si smecherii pe ea. Nu vrea o masina full, dar nici una de cocalar.

 

P.s.: nici eu nu am auzit de e30 335 :)... asta e mai ceva ca e30 M3 :lol: si apropo CINE ARE URSULET DE VANZARE, sunt deschis la oferte.

 

daca e30 ala cu motor m30 turbo e masina de manelist.......................

Link to comment
Share on other sites

Da, e misto masina .... pentru un manelist. Sincer eu caut ceva asa fara spoilere si smecherii pe ea. Nu vrea o masina full, dar nici una de cocalar.

 

P.s.: nici eu nu am auzit de e30 335 :)... asta e mai ceva ca e30 M3 :lol: si apropo CINE ARE URSULET DE VANZARE, sunt deschis la oferte.

 

daca e30 ala cu motor m30 turbo e masina de manelist.......................

 

... atunci E30 de manelist vrem si noi !

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

A se vedea adresa de mail... :) :D :)

 

 

Ei si ce ? Iulian.purcari suna mai bine ? :)

 

nici unul nu stiti de ce are ursul euro 4.

in tarile unde se foloseste GPL ,iar masina are instalatie de GPL cu injectoare de gaz si calculator sunt considerate si au trecut in cartea masinii euro 4.asta e toata explicatia :lol:

 

 

da da... Sigur ! asta s-o explici tu la RAR. Noi suntem alaturi de tine !!! :)

 

in tarile unde se foloseste GPL ,iar masina are instalatie de GPL cu injectoare de gaz si calculator sunt considerate si au trecut in cartea masinii euro 4.asta e toata explicatia :lol:

 

 

Da... Asta e ca fraza " Din punct de vedere cat si istoric. "

Link to comment
Share on other sites

Exista ursi euro 4? :D

grizly :)

 

 

:lol: :lol: :) Panda nu sunt?

 

Ba da pentru tine avem un "Clotzan" asa verde cu roz si coada mov. Toata lumea cred ca stie ca e30, se mai numste popular si "ursulet", deci daca am zis ursi (pentru plural) nu cred ca am gresit.... dar totusi CLOTZANU' e al tau :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.