Jump to content

E36 coupe, 1.8 is


Small_Burnout

Recommended Posts

Salutare lume ce mai facetzi??!! eu bine si prost in acelas timp!!! am vopsit pragurile si spoilerele si au iesit marfa !!!(mie unu imi place) dar am cam zapacit masina!!!! :)((( am ovalizat _chiulasa_ sau ceva de genu ca imi scapa gaze la evacuare si am schimbat tot ce trebuia pe akolo dar degeaba!!!Cum nu se poate sa nu gasesti mai mult am si niste probleme cu niste tachetzi akum astept un prieten sa vedem ce o sa ii facem!!!M-am gandit la o _chiulasa_ completa de la alta IS dar toata lumea spune ca si la aia gasesti uzura asa ca nu stiu ce sa fac ca daca incep sa desfac motorul sigur gasesc mult mai mult!!! Apropo m-am gandit sa o dau pe un ursuletz aranjat!! ce parere avetzi????!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salutare lume ce mai facetzi??!! eu bine si prost in acelas timp!!! am vopsit pragurile si spoilerele si au iesit marfa !!!(mie unu imi place) dar am cam zapacit masina!!!! :)((( am ovalizat _chiulasa_ sau ceva de genu ca imi scapa gaze la evacuare si am schimbat tot ce trebuia pe akolo dar degeaba!!!Cum nu se poate sa nu gasesti mai mult am si niste probleme cu niste tachetzi akum astept un prieten sa vedem ce o sa ii facem!!!M-am gandit la o _chiulasa_ completa de la alta IS dar toata lumea spune ca si la aia gasesti uzura asa ca nu stiu ce sa fac ca daca incep sa desfac motorul sigur gasesc mult mai mult!!! Apropo m-am gandit sa o dau pe un ursuletz aranjat!! ce parere avetzi????!!!!!

 

 

depinde de ursulet daca gasesti un 325 intr-o stare super buna merita.

Link to comment
Share on other sites

pai stai linistit ca nu iau mai jos de 2.0 motor indiferent ce gasesc!!! Am o pereche de arcuri sport fata si una stock de vanzare daca vrea careva!!! le dau ieftin si sunt in stare foarte buna alea sport!!!Si sunt si rosii cica rup zona!!!0765244068 (bogdan)
Link to comment
Share on other sites

Ma omorat nu este adika chiar trage bine si asa in starea asta!!! Mei dupa o pereche de gume arse daca ascultzi motorul spui ca sa spart sticla in el!!!:)))) pnm daca e motorul si mai bine ca poate gasesc un 2.5 sau 2.0 sa pun pe ea!!:lol::D Deci indiferent ce ar fi tot bine o sa iasa!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Ma omorat nu este adika chiar trage bine si asa in starea asta!!! Mei dupa o pereche de gume arse daca ascultzi motorul spui ca sa spart sticla in el!!!:)))) pnm daca e motorul si mai bine ca poate gasesc un 2.5 sau 2.0 sa pun pe ea!!:lol::D Deci indiferent ce ar fi tot bine o sa iasa!!!

 

CE ? nu inteleg nimic.

 

Bai frate, chiar nu mai merge lumea la scoala ?

Link to comment
Share on other sites

Ma omorat nu este adika chiar trage bine si asa in starea asta!!! Mei dupa o pereche de gume arse daca ascultzi motorul spui ca sa spart sticla in el!!!:lol:))) pnm daca e motorul si mai bine ca poate gasesc un 2.5 sau 2.0 sa pun pe ea!!:lol::D Deci indiferent ce ar fi tot bine o sa iasa!!!

 

CE ? nu inteleg nimic.

 

Bai frate, chiar nu mai merge lumea la scoala ?

 

 

:) ma bufneste rasul

Link to comment
Share on other sites

Da jos abtibildele, arata mai cool fara.

E dat jos de mult!!!

 

daca vroiai si tu masina de burnout iti luai ceva cu motor mai mare...asa l-ai chinuit pe asta pana si-a dat duhul.

Nu aveam de gand sa fac asta doar am precizat ca asi face schimb cu un ursuletz dar ramane asta cu ceva modificari!!! :lol::D:D:D

 

Ma omorat nu este adika chiar trage bine si asa in starea asta!!! Mei dupa o pereche de gume arse daca ascultzi motorul spui ca sa spart sticla in el!!!:)))) pnm daca e motorul si mai bine ca poate gasesc un 2.5 sau 2.0 sa pun pe ea!!:):D Deci indiferent ce ar fi tot bine o sa iasa!!!

 

CE ? nu inteleg nimic.

 

Bai frate, chiar nu mai merge lumea la scoala ?

Ce tare ar fi daca asi mai fi si la scoala abia aveam timp toata ziua sa chiulesc sa imi giugulesc masina!!! :lol:)))))

offffff

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Small_Burnout' date='30/Sep/2009, 17:20' post='866680'

 

Imi spui te rog si mie ,la ce anume te-ai referit cand ai spus ''copii''....... :)

 

 

 

Oare la cee!! cine stie cunoaste!!!Vrei sa iti spun pe fatza!!! In fine sunt distrus si se amana orice atributie finaciara pt masina ca am niste bele mariiiiii mariii de tot momentan si pana nu le rezolv nu mai bag nici un ban in ea!!!! Asta cum se spune in viata mai dai si de greu akum e si randul meu!!!! :D((( nu stiu ce legatura au probleme mele cu masina akum dar ......... !!!:)(

 

 

Aha acuma inteleg ce ai vrut sa zici .... :lol:

 

 

Iti doresc sa-ti rezolvi problemele .....si poate nici nu va mai fi nevoie sa apelezi la ''copii'' tai .... :lol:

 

 

Mey daca nu ar fi eii noi nu am avea parte de reducerii niciodata!!!!:))))) oricum sper sa imi rezolv probleme pana sambata ca sa pot continua treaba la pisic!!!! Offfffffff

Adica sa fure de la altii ptr. tine? Esti praf amice...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Small_Burnout' date='30/Sep/2009, 17:20' post='866680'

 

Imi spui te rog si mie ,la ce anume te-ai referit cand ai spus ''copii''....... :)

 

 

 

Oare la cee!! cine stie cunoaste!!!Vrei sa iti spun pe fatza!!! In fine sunt distrus si se amana orice atributie finaciara pt masina ca am niste bele mariiiiii mariii de tot momentan si pana nu le rezolv nu mai bag nici un ban in ea!!!! Asta cum se spune in viata mai dai si de greu akum e si randul meu!!!! :D((( nu stiu ce legatura au probleme mele cu masina akum dar ......... !!!:)(

 

 

Aha acuma inteleg ce ai vrut sa zici .... :lol:

 

 

Iti doresc sa-ti rezolvi problemele .....si poate nici nu va mai fi nevoie sa apelezi la ''copii'' tai .... :lol:

 

 

Mey daca nu ar fi eii noi nu am avea parte de reducerii niciodata!!!!:))))) oricum sper sa imi rezolv probleme pana sambata ca sa pot continua treaba la pisic!!!! Offfffffff

Adica sa fure de la altii ptr. tine? Esti praf amice...

 

Ms altceva mai vrei???!!! o acadea sau un biscuite???!!!

Link to comment
Share on other sites

esti vai de tine fratie !

Ms si tie!!! tie trebuie sa iti dau altceva in afara de acadeaua aia si biscuitele!!!???

 

Uite facem ceva pt toti cinstiti aia de pe forum printre care si voi 2!!!! Cate scule audio ti-ai luat noi din magazin ?????Sau piese de masina???Ai luat ceva la mana a-2 vreodata??? te-ai gandit ca ar putea fi smenuite sau chiar si alea din magazin ciordite!!! Nu sunt frate cu tine si nici nu asi vrea sa fiu!!! trezestete la realitate ca esti in ROMANIAAAAA!!!Si cu asta hai sa incheiem discutia asta care a inceput de la ceva banal!!!!! App si masina e furata pt tine dar am smenuito eu!!! ai avea ceva impotriva cu asta!!!???

Edited by Small_Burnout
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.