Jump to content

[Vand] piese din dezmembrari e 36 318 is si e 46 318i la preturi mici


Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am aeroterma de e 36 fara piesa cu tepi si cateva plastice. ti o pot da si cand cumpar piese ne socotim. despre pret nu stiu, vedem cat e una si ne intelegem. sau imi faci o oferta avand in vedere ca ne cunoastem :twoup:

 

 

are motorul pe ea? ca numai ala imi trebuie, dar o iau cu totul nu e problema

e de la clima digitala?

despre pret .... nu pot sa-ti fac eu pretul :)

L.E. o pot avea astazi? ca e destul de nasol sa stau fara caldura pe frigul asta :)

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

are motorul montat pe ea. este de dublu climatronic din 97. o poti avea dupa orele 18, eu sunt la serviciu, eventual te pot trimite daca vrei sa bati 20 km dus pana la mine si ti o da cumnatul meu.

 

 

am inteles

sa vad cum termin treaburile de repede si dau o fuga

ca e presanta situatia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Un bandou PDC fara senzori pentru E46 NFL sedan (difera fata de coupe sau touring) gasim?

http://i52.tinypic.com/2uihown.jpg

 

Multumesc.

 

salut serban. nu am. o s amai iau in curand o masina dar nici la aia nu am vazut sa aiba

 

capitonaj capota pret.

 

salut

 

momentan nu am capitonajul. daca imi intra intre timp te contactez

Link to comment
Share on other sites

salut, aparatorile noroi bucatile cele mici fata stanga si dreapta ce vin prinse si de spoiler, senzor temp ext si mufa de alimentare pt el, grilele spoiler fata alea dejos de proiectoare. aripa stanga fata albastra originala. preturi e46 facelift 2005

 

 

salut

 

nu am nimic de facelift

Link to comment
Share on other sites

Salut! Gasesc la tine 2 cabluri unul de date aprox. 59 cm /6 pini( 61126904074 )-care face legatura intre modulul radio bm54 din porbagaj si magazie, iar celelalt este de alimentare 3 pini ( 61129410959 )? Acestea se potrivesc la modelele : x5, x3, e39, e46 - cu navigatie si modul radio in porbagaj.
Link to comment
Share on other sites

Salut! Gasesc la tine 2 cabluri unul de date aprox. 59 cm /6 pini( 61126904074 )-care face legatura intre modulul radio bm54 din porbagaj si magazie, iar celelalt este de alimentare 3 pini ( 61129410959 )? Acestea se potrivesc la modelele : x5, x3, e39, e46 - cu navigatie si modul radio in porbagaj.

 

 

salut

 

nu am avut decat suport pt magazie de cd. nu mi aduc aminte daca erau si cablajele. verific in weekend si revin cu un raspuns

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.