Jump to content

[Vand] piese din dezmembrari e 36 318 is si e 46 318i la preturi mici


Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi se pare ca la arcurile de pe spate nu conteaza, nu? Eu am 318i. Imi spui diseara, dupa ce vezi masina.

 

sincer nu stiu ce sa spun. am auzit doar ca difera de la 4 cilindri la 6, insa nu stiu ce si cum. teoretic toate are trebui sa fie mai rigide la 328 decat la 318 fiind vorba de putere si stabilitatea pe care trebuie sa o aiba masina

Link to comment
Share on other sites

salut Bogdan

 

din cate stiu am macara electrica pt partea dreapta. oricum astazi o sa merg sa vad o masina si e posibil sa o iau. si daca o iau o sa am 2 macarale, din care sa alegi :)

 

Multumesc pentru raspuns si pentru oportunitatea de a ... alege. :thumbsup:

 

 

Pret?

 

 

Link to comment
Share on other sites

sal.alternator pentru 318i?

 

am in stare foarte buna 350 lei pentru 318 i e 46 nfl 118cp 0768414929. livrare prin curier in tara, sau din bucuresti il poti lua de la mine. daca nu esti multumit de el il poti returna, insa nu o sa fie cazul :)

Edited by florentincristea
Link to comment
Share on other sites

dar eu am 318i 143 cai:(

 

 

in cazul asta nu stiu daca merge. poate reusesti sa il repari pe al tau. sunt service uri de electrica ce ofera reparatii alternatoare electromotoare. eu l am facut pe al meu la diesel si am dat 150 lei pt schimbat carbuni(cu demontat si montat pe masina) un rotor e cam 350 lei, si tot asa .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sal

 

ma intereseaza macaraua electrica fara motoras pt partea fata stanga pt un E46 FL din 2002

 

daca ai un pret si un nr de tel.

 

merci

 

 

salut

 

din pacate macaraua st fata am luat de pe ea piesa care tine cablurile, si nu o poti folosi. presupun ca si tu ai aceeasi problema.

Link to comment
Share on other sites

salut

 

din pacate macaraua st fata am luat de pe ea piesa care tine cablurile, si nu o poti folosi. presupun ca si tu ai aceeasi problema.

 

 

eu nu mai am macaraua deloc deoarece la orice gaura se lasa geamul jos, asa ca am fost nevoit s-o dau jos.

 

merci oricum

Link to comment
Share on other sites

eu nu mai am macaraua deloc deoarece la orice gaura se lasa geamul jos, asa ca am fost nevoit s-o dau jos.

 

merci oricum

 

 

eu am macaraua insa piesa aia nu mai e buna. in rest are cablurile, motorasul etc. poti gasi fara motoras cam 260 lei swag din cate am mai vazut pe forum. claudiubwr grozadan etc

Link to comment
Share on other sites

salut

un volan ca cel din poza, dar cu piele, fara airbag ai?

 

 

salut

nu am avut volan asa. modelul asta il are cumnatul meu pe facelift e46

 

Salut. Ma intereseaza modulul ABS pentru un e36 320i din 1993. Daca ai si la ce pret. Mersi

 

salut

 

nu am decat de 318 tds sau is nu stiu exact care din ele iar ca pret 150 lei pompa de abs cu totul. nu stiu daca se potriveste

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.