Jump to content

schimb jante pe 17 cu 16


bara'cuda

Recommended Posts

schimb jante pe 17 M-packet styling 68 originale cu jante pe 16 jantele sunt in stare foarte buna cu gume bune pe eledoar una singura are o sgarietura mica pe buza vezi poza nr 6 vreau schimb cu jante pe 16 in stare bune in special cu style 42 sau 32 accept si alte jante cine vrea sa le cumpere se pot vinde

 

scuze pentru poze jantele erau cam murdare

post-3684-1253432244_thumb.jpg

post-3684-1253432253_thumb.jpg

post-3684-1253432263_thumb.jpg

post-3684-1253432271_thumb.jpg

post-3684-1253432279_thumb.jpg

post-3684-1253432287_thumb.jpg

Edited by bara'cuda
Link to comment
Share on other sites

schimb jante pe 17 M-packet styling 68 originale cu jante pe 16 jantele sunt in stare foarte buna cu gume bune pe eledoar una singura are o sgarietura mica pe buza vezi poza nr 6 vreau schimb cu jante pe 16 in stare bune in special cu style 42 sau 32 accept si alte jante cine vrea sa le cumpere se pot vinde

 

scuze pentru poze jantele erau cam murdare

 

asa ceva te intereseaza? cu cauciucuri 225/50/16?

Edited by scheletu_007
Link to comment
Share on other sites

se vinde doar cu gume cu tot pretul de vanzare este de 550 euro

 

sau astea...cauciucuri de iarna

astea nu imi plac multam

 

schimb jante pe 17 M-packet styling 68 originale cu jante pe 16 jantele sunt in stare foarte buna cu gume bune pe eledoar una singura are o sgarietura mica pe buza vezi poza nr 6 vreau schimb cu jante pe 16 in stare bune in special cu style 42 sau 32 accept si alte jante cine vrea sa le cumpere se pot vinde

 

scuze pentru poze jantele erau cam murdare

 

asa ceva te intereseaza? cu cauciucuri 225/50/16?

ce gume ai pe ele?

Edited by bara'cuda
Link to comment
Share on other sites

deci sa fiu bine inteles nicio janta nu a fost lovita sau sparta sunt in stare foarte buna nu bat doar janta din poza nr 6 este putin zgariata buza foarte putin se vede in poza este luat lacul pe 3 cm

 

 

Salut

Ti-am dat si pe PM am eu jante styling 42 cu cauciucuri de 225/50/15

Jantele sunt originale, insa mai sunt zgariate buzele pe ici pe colo

Da-mi pe Pm daca esti interesat si in ce conditii

Link to comment
Share on other sites

schimb jante pe 17 M-packet styling 68 originale cu jante pe 16 jantele sunt in stare foarte buna cu gume bune pe eledoar una singura are o sgarietura mica pe buza vezi poza nr 6 vreau schimb cu jante pe 16 in stare bune in special cu style 42 sau 32 accept si alte jante cine vrea sa le cumpere se pot vinde

 

scuze pentru poze jantele erau cam murdare

Modelul acesta te intereseaza?

Link to comment
Share on other sites

modelul asta te intereseaza,sunt impecabile cu anvelope rft continental?

da mar interesa cum facem?

 

schimb jante pe 17 M-packet styling 68 originale cu jante pe 16 jantele sunt in stare foarte buna cu gume bune pe eledoar una singura are o sgarietura mica pe buza vezi poza nr 6 vreau schimb cu jante pe 16 in stare bune in special cu style 42 sau 32 accept si alte jante cine vrea sa le cumpere se pot vinde

 

scuze pentru poze jantele erau cam murdare

Modelul acesta te intereseaza?

da ma intereseaza fami o oferta de diferenta pe pm

 

daca te intereseaza asa ceva pe 16.http://www.bmwtips.com/tipsntricks/wheels/bmw_wheel_033.jpg

 

doresc sa skimb... eventual pun si diferenta pentru ceva de marimea 17-18

modelul asta nu imi plac

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Am eu style 32 pe 16, si ma intereseaza un schimb cu ale tale...eu chiar style 68 pe 17 cautam.

Daca te intereseaza o sa iti trimit diseara niste poze cu ele in amanunt..ale mele nu sunt zgariate, nu sunt strambe, nu bat, nu au fost lovite niciodata.

 

Asadar, daca te intereseaza schimbul, spune-mi te rog ce diferenta mai vrei , si daca totul o ok, ne intalnim sa le vedem reciproc si sa facem schimbul!

Edited by scara_211084
Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Am eu style 32 pe 16, si ma intereseaza un schimb cu ale tale...eu chiar style 68 pe 17 cautam.

Daca te intereseaza o sa iti trimit diseara niste poze cu ele in amanunt..ale mele nu sunt zgariate, nu sunt strambe, nu bat, nu au fost lovite niciodata.

 

Asadar, daca te intereseaza schimbul, spune-mi te rog ce diferenta mai vrei , si daca totul o ok, ne intalnim sa le vedem reciproc si sa facem schimbul!

 

da ma intereseaza pune ceva poze cu ele ce gume ai pe ele ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.