Jump to content

Saptamana de ........


the_rifle

Recommended Posts

Joi - mi-am rupt bascula spate (bucasa ) m-am dus sa o schimb.

Vineri - am dat o proba cu masina sa vad cum a facut bascula si s-a rupt diferentialul. Se pare ca nu mai avea ulei.

Sambata - Aduc masina acasa la unu noapte iar duminica la 4 dimineta ies sa-mi cumpar tigari si vad ca MI-AU FURAT CAPOTA. SUNT CRIZAT !!!

 

Cumpar capota E36 Coupe ! Astept oferte !

 

Sa-mi bag picioarele....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest poleposition

adica in zona unde stai ? astia merita prinsi cumva..nu poti sa ii afli ?

 

incredibil... capota, asta nu am mai auzit :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

adica in zona unde stai ? astia merita prinsi cumva..nu poti sa ii afli ?

 

incredibil... capota, asta nu am mai auzit :)

 

 

Eu stau la metrou la tineretului... In bucuresti :lol:

 

 

Unui prieten gabor i-au furat usile de la un bmw in parcare la REAL !!!! Deci se poate...

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
hmmm, pe cine stim noi cu e36 coupe care avea nevoie de capota ? :) asta e furata pe comanda suta la suta... nu cred eu ca au trecut intamplator pe acolo si au zis "hai sa furam o capota"... nu aveai alarma ?
Link to comment
Share on other sites

Da frate. Nu stau in ferentari.... era parcata in Tineretului pe bulevard vis-a-vis de blocul meu pe parte cu parcul... sambata seara pe la unu sau doua....

Deci tu esti vecinul lui babanu. El imi povestea aseara ca are un prieten a ramas fara capota.

 

 

 

Foarte nasol :lol:

 

 

Da. ma cunosc cu babanu de vreo 18 ani...

 

Fereasca Dumnezeu de un astfel de sfarsit de saptamana ca al lui @the_rifle ! :) Noroc ca mi-am montat unde tin masina camera de supraveghere :lol:

 

 

 

Lasa ca am parcat-o mai acum un an in fata a doua banci, si o farmacia cu paznic non-stop si tot mi-au spart incuietoare la usa si peste inca o saptaman au furat oglinzile... Cred ca trebuie sa torn beton pe ea sa nu mai fure nimic !

 

 

 

De cand am masina asta am schimbat aproape TOT pe ea... Mai am de schimbat o bascula spate arcuri si amortizoare in rest TOT am schiumbat si arata ca ultimul cazan ! Am bagat peste 9000 de euro in ea si e tot cazan !

 

Motor spart

Cutie rupta

diferential spart

Articulatii fata schimbate

Busita pana la motor si refacuta

 

Nu mai ajung s-o vopsesc ca tot intervine ceva

 

IN FIECARE SAPTAMANA SAU LA 100 de KM !!!!

 

Fac crize de nervi si ii dau foc !

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Da frate. Nu stau in ferentari.... era parcata in Tineretului pe bulevard vis-a-vis de blocul meu pe parte cu parcul... sambata seara pe la unu sau doua....

Deci tu esti vecinul lui babanu. El imi povestea aseara ca are un prieten a ramas fara capota.

 

 

 

Foarte nasol :lol:

 

 

Da. ma cunosc cu babanu de vreo 18 ani...

 

Fereasca Dumnezeu de un astfel de sfarsit de saptamana ca al lui @the_rifle ! :) Noroc ca mi-am montat unde tin masina camera de supraveghere :lol:

 

 

 

Lasa ca am parcat-o mai acum un an in fata a doua banci, si o farmacia cu paznic non-stop si tot mi-au spart incuietoare la usa si peste inca o saptaman au furat oglinzile... Cred ca trebuie sa torn beton pe ea sa nu mai fure nimic !

 

 

 

De cand am masina asta am schimbat aproape TOT pe ea... Mai am de schimbat o bascula spate arcuri si amortizoare in rest TOT am schiumbat si arata ca ultimul cazan ! Am bagat peste 9000 de euro in ea si e tot cazan !

 

Motor spart

Cutie rupta

diferential spart

Articulatii fata schimbate

Busita pana la motor si refacuta

 

Nu mai ajung s-o vopsesc ca tot intervine ceva

 

IN FIECARE SAPTAMANA SAU LA 100 de KM !!!!

 

Fac crize de nervi si ii dau foc !

 

Frate da nu esti ghinionist rau !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.