Jump to content

RAMA + MONITOR E46


Recommended Posts

VAND MONITOR SAMSUNG U70 + TOUCHSCREEN + RAMA ADAPTOARE PENTRU E46

FUNCTIONEAZA PE USB SI SUNT BUNE PENTRU CEI CE DORESC SA-SI FACA CAR PC...

PRETUL ESTE 650 LEI PENTRU TOATE...

care i faza cu el ?

 

la ce trb sa l legi ca sa functioneze? lai avut pe E46 pan acum ?

 

merge pe orice dvd player sau cum il legi

 

ms

Link to comment
Share on other sites

BAGI UN CALCULATOR IN PORTBAGAJ IL ALIMENTEZI CU UN TRANSFORMATOR SI CUPLEZI TOATE LA EL.....

DIN CALCULATOR SCOTI SUNET....APLICATIILE SUNT NELIMITATE....

CAMERE WEB INTERNET DIAGNOZA IN TIMP REAL.....

RAMA ESTE GANDITA SI FACUTA SPECIAL PENTRU E46....

 

 

cred ca merge doar la un carpc . rama ai facut-o tu ? Pune o poza cum arata in bord montata

 

SE INTEGREAZA PERFECT....SI CULOAREA A FOST ALEASA DUPA CULOAREA BORDULUI(VOPSEA TEXTURATA)

O SA-TI FAC O POZA....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
la ce l-ai avut conectat cand a fost montat pe masina?

 

am avut un dell optiplex gx260...este mic si practic si e foarte ieftin(second hand) ..... gasesti multe pe net la magazine de calc second...

http://www.pcpro.co.uk/reviews/desktops/30...-optiplex-gx260

http://www.citgrup.ro/Calculatoare/Second-...b-hdd/1941.html

Link to comment
Share on other sites

UP ca eu am dat pe lcd 800ron....

In afara de intrare pt calculator (VGA), mai are si alte intrari? pt camera de marsalier sau alte intrari?

Mah fratilor voi chiar nu intelegeti ce vand eu aici....am incercat sa fiu cat am putut de explicit....nu are intrare vga si nici nu ai cum sa cuplezi o camera direct la el....ARE NEVOIE DE UN CALCULATOR... acest monitor se cupleaza la calculator prin USB si se alimenteaza tot prin USB...caliteatea imaginii este mai buna decat cea prin VGA....eu vand un monitor cu touch care se cupleaza la calc prin 3 USB-uri....

Link to comment
Share on other sites

UP ca eu am dat pe lcd 800ron....

In afara de intrare pt calculator (VGA), mai are si alte intrari? pt camera de marsalier sau alte intrari?

Mah fratilor voi chiar nu intelegeti ce vand eu aici....am incercat sa fiu cat am putut de explicit....nu are intrare vga si nici nu ai cum sa cuplezi o camera direct la el....ARE NEVOIE DE UN CALCULATOR... acest monitor se cupleaza la calculator prin USB si se alimenteaza tot prin USB...caliteatea imaginii este mai buna decat cea prin VGA....eu vand un monitor cu touch care se cupleaza la calc prin 3 USB-uri....

Link to comment
Share on other sites

UPS...am priceput...poate daca ma uitam si mai atent vedeam ceea ce ai enumerat tu mai sus....cele 3 usb-uri...doua pentru lcd si unul pentru touchscreen

\Ai si drivere la el? ca luand imaginea pe usb e atipic rau....dar pe USB se pot intampla multe...

Bafta la vanzare....

Link to comment
Share on other sites

UPS...am priceput...poate daca ma uitam si mai atent vedeam ceea ce ai enumerat tu mai sus....cele 3 usb-uri...doua pentru lcd si unul pentru touchscreen

\Ai si drivere la el? ca luand imaginea pe usb e atipic rau....dar pe USB se pot intampla multe...

Bafta la vanzare....

Am tot ce trebuie...o sa pun niste poze cu el in functiune...nu stiu cat de concludente vor fii dar am observat ca pozele frumos colorate atrag priviri...:))))))

Link to comment
Share on other sites

Poate si un filmulet de pe youtube cum se deschide windowsul sau cum merge un ICT sau Centrafuse cu touchscreenul...

 

Poate si un filmulet de pe youtube cum se deschide windowsul sau cum merge un ICT sau Centrafuse cu touchscreenul...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.