Jump to content

E39__540i


Piratu'

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mda e posibil sa ai dreptate zimi cat ai dat tu pe ale tale ca sa imi dau seama de diferenta

Nu stiam ca modelul asta are replici ar fi trebuit sa fie mai multe pe piata dar sant foarte rare

Am dat cu mult sub preÞul pieÞei. Nu spun cât ca sa nu oftic pe nimeni :). Le-am luat de la un tip de la Sibiu care nu prea stia ce vinde.

 

Userul care are E46-le RRM (nu Âştiu cum ĂŽl cheamĂŁ) are mdelul asta pe 19" si sunt replici.

Adevarul e ca sunt f.frumoase si dau bine pe orice serie.

Edited by S L Y
Link to comment
Share on other sites

cam 30 milioane toate articulatiile bieletele , bucsi superioare , inferioare , bascule inferioare superioare , bucse bare stabilizatoare , bielete antiruliu , capeta de bara de la caseta de directie de la promotor de pe mihai bravu si manopera tot acolo
Link to comment
Share on other sites

cam 30 milioane toate articulatiile bieletele , bucsi superioare , inferioare , bascule inferioare superioare , bucse bare stabilizatoare , bielete antiruliu , capeta de bara de la caseta de directie de la promotor de pe mihai bravu si manopera tot acolo

 

 

ma asteptam la mai mult ... luate din romania.

pretul mi se pare ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.