Jump to content

Bmw 328i


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa e, domne. ce tupeu pe tine sa mergi in drift . nu se face asa ceva, ca se sperie soferii cuminti, si uitandu-se la tine intra boii in pom.

atata timp cat nu deranjeaza traficul, cred ca poate sa faca rondul ala de 500 de ori.

cel putin il facea in sensul corect :))

Link to comment
Share on other sites

asa e, domne. ce tupeu pe tine sa mergi in drift . nu se face asa ceva, ca se sperie soferii cuminti, si uitandu-se la tine intra boii in pom.

atata timp cat nu deranjeaza traficul, cred ca poate sa faca rondul ala de 500 de ori.

cel putin il facea in sensul corect :lol:)

avea si prioritate :)

Link to comment
Share on other sites

Le-m decojit, am smirgheluit cu 400 apoi cu 800 cu apa, am dat cu 2 solutii de restaurare plastic. A durat 3 ore operatiunea.

 

Covorasele au stat 3 ore in biocarpet si apoi frecangeala multa :)

Cele doua solutii de restaurare plastic erau ceva universal sau se gasesc la BMW in gama pentru intretinere a masinii? Si la mine este decojita pe alocuri consola si as vrea sa fac acelasi lucru pentru ca arata foarte bine, cel putin din pozele postate anterior.

Link to comment
Share on other sites

Hai cu filmele de azi :)))) ca nu mi-am inghetat scafarlia degeaba atarnat de masina.

 

 

 

Hai sa va zic si-o faza misto, asta seara dupa ce ne-am intors de la drifting ne-am oprit la rompetrol ca eu eram pe galben. Am oprit eu cu cupe-ul, si razvan cu dragsteru'. Tipul de acolo s-a apucat sa-mi bage benzina, si eu am intrat inauntru sa platesc. Tipa de la tejghea mi-a suras planturos (si aici incep sa-i dau dreptate lu Xristian care a mi-a zis ca masina asta e aspirator de fumei, jur) si m-a intrebat...... "la BMW sau la aia albastra?"

 

 

muahahahahahahahahahahhahaha

Edited by kruger
Link to comment
Share on other sites

Hai cu filmele de azi :)))) ca nu mi-am inghetat scafarlia degeaba atarnat de masina.

 

 

 

Hai sa va zic si-o faza misto, asta seara dupa ce ne-am intors de la drifting ne-am oprit la rompetrol ca eu eram pe galben. Am oprit eu cu cupe-ul, si razvan cu dragsteru'. Tipul de acolo s-a apucat sa-mi bage benzina, si eu am intrat inauntru sa platesc. Tipa de la tejghea mi-a suras planturos (si aici incep sa-i dau dreptate lu Xristian care a mi-a zis ca masina asta e aspirator de fumei, jur) si m-a intrebat...... "la BMW sau la aia albastra?"

 

 

muahahahahahahahahahahhahaha

BMW= coupe-ul tau??? iar "masina albastra"=bmw-ul lui razvan??? asa a fost????

Link to comment
Share on other sites

Tipa de la tejghea mi-a suras planturos (si aici incep sa-i dau dreptate lu Xristian care a mi-a zis ca masina asta e aspirator de fumei, jur) si m-a intrebat...... "la BMW sau la aia albastra?"

 

muahahahahahahahahahahhahaha

 

poti sa interpretezi si altfel : e36 a devenit asa comun, ca oricine stie cum arata si o recunoaste . :) asta asa , sa te acresc nitel

Link to comment
Share on other sites

Hai ca-i stricam topicul omului acilea....

Mie mi se pare ca parca e46 a devenit mai comun deja decat e36. Sunt mai multe pe strazi...my 2 cents

Eu cred ca te inseli si te inseli rau de tot. Oriunde mergi vezi un E36 cu numere de Bulgaria. Chiar ma intreb, mai au bulgarii multe variante pentru placutele de inmatriculare?:)

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.