Jump to content

Vand si montez


ciupi

Recommended Posts

Farurile Dectane au xenon si angel eyes din fabrica sau... presupun ca daca nu ai specificat nu au... incerc si eu.

Daca au spune si un pret la ele.

salut farurile dectane nu au xenon. Cat despre angeleyes majoritatea au. Depinde de model, marca , aici ma refer la masina.

Link to comment
Share on other sites

de ce nu e indicat xenon pe faza lunga ? e vorba de ceva specific al e39?

e vorba de problema cu flashurile datorita celor 4-6 secunde cat are nevoie xenonul ca sa ajunga la intensitatea optima

 

up!!!

NOU - incalzire in scaune (nu sunt cele din comert gen husa care se baga la bricheta).

Se monteaza in scaun ca si cele din fabrica, buoanele se monteaza unde doriti.

6 trepte de incalzire

 

Pret - 400 lei/set ( set = 2 scaune sezut + spatar)

- 200 lei montajul

merge si pe e39?

Link to comment
Share on other sites

bai baieti am fost la ei cu problema mea de la far ...ce zic oameni tineri si pasionati ....sunt convins ca 99 % dintre restul service urilor unde as fi putut merge ma expediau repede sa iau alt far pentru oglinda care juca in far...dar baietii si au dat interesul , s au bazat pe priceperea lor (erau afara cateva bmw desfacute etc adica stiau ce fac oamenii) au desfacut farul au dat jos xenonul s au chinuit si au reusit (era sarit din 2 cleme)...super de treaba baietii II RECOMAND si fac mai de toate .....sa nu vorbim de preturi care sunt bune tare....si apropo am un bmw e90 cu xenon din fabrica deci ceva mai nou pe piata si s au descurcat fara probleme......
Link to comment
Share on other sites

de ce nu e indicat xenon pe faza lunga ? e vorba de ceva specific al e39?

e vorba de problema cu flashurile datorita celor 4-6 secunde cat are nevoie xenonul ca sa ajunga la intensitatea optima

 

up!!!

NOU - incalzire in scaune (nu sunt cele din comert gen husa care se baga la bricheta).

Se monteaza in scaun ca si cele din fabrica, buoanele se monteaza unde doriti.

6 trepte de incalzire

 

Pret - 400 lei/set ( set = 2 scaune sezut + spatar)

- 200 lei montajul

merge si pe e39?

 

Merge bineinteles

 

bai baieti am fost la ei cu problema mea de la far ...ce zic oameni tineri si pasionati ....sunt convins ca 99 % dintre restul service urilor unde as fi putut merge ma expediau repede sa iau alt far pentru oglinda care juca in far...dar baietii si au dat interesul , s au bazat pe priceperea lor (erau afara cateva bmw desfacute etc adica stiau ce fac oamenii) au desfacut farul au dat jos xenonul s au chinuit si au reusit (era sarit din 2 cleme)...super de treaba baietii II RECOMAND si fac mai de toate .....sa nu vorbim de preturi care sunt bune tare....si apropo am un bmw e90 cu xenon din fabrica deci ceva mai nou pe piata si s au descurcat fara probleme......

 

Multumesc mult Marius, ma bucur ca am putut sa te ajutam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salut, e posibil sa-mi schimbi cass-ul cu un cd business, am cd-ul dar are mufa cu pini patrati si eu am la masina mufa cu pini rotunzi la cass, si as mai vrea sa pun si comenzile pe volan ( am avut volan fara comenzi si am pus volan cu comenzi )

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.