Jump to content

E46 320d - M-pack I - shadow line


RaZz

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
imi place cum arata masina si faptul ca te-ai tinut pe linia ei oem, o ajuta si culoarea mult care nu este atat de des intalnita. Niste faruri oem cu xenon i-ar schimba in bine fata. Am vazut ca i-ai vopsit toata fata, cum a iesit, adica daca te uiti cu atentie de aproape sunt ceva imperfectiuni in vopsea? Se vede vreo diferenta de nuanta ? Unde ai facut-o si cat te-a costat? Te intreb pentru ca si eu am ciupituri de pietricele si desi am vopsit deja fata(tot din cauza asta), mai putin o aripa, nu sunt foarte multumit de cum a iesit, nu ca si nuanta dar ca si rezistenta in timp, are deja un an si ceva si pe aripa si bara deja iar au aparut ciupiturile. Sunt din SB, dar pentru o treaba de buna calitate as fi dispus sa vin si la BV. Mersi si tine-o tot asa cu masinuta, e frumoasa!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
imi place cum arata masina si faptul ca te-ai tinut pe linia ei oem, o ajuta si culoarea mult care nu este atat de des intalnita. Niste faruri oem cu xenon i-ar schimba in bine fata. Am vazut ca i-ai vopsit toata fata, cum a iesit, adica daca te uiti cu atentie de aproape sunt ceva imperfectiuni in vopsea? Se vede vreo diferenta de nuanta ? Unde ai facut-o si cat te-a costat? Te intreb pentru ca si eu am ciupituri de pietricele si desi am vopsit deja fata(tot din cauza asta), mai putin o aripa, nu sunt foarte multumit de cum a iesit, nu ca si nuanta dar ca si rezistenta in timp, are deja un an si ceva si pe aripa si bara deja iar au aparut ciupiturile. Sunt din SB, dar pentru o treaba de buna calitate as fi dispus sa vin si la BV. Mersi si tine-o tot asa cu masinuta, e frumoasa!

 

Scuze pentru intarziere.

 

Am facuto la Brasov la niste prieteni, super multumit de tot. Lucrare foarte buna, nu se vad diferente, deoarece am polisat si masina dupa vopsire, ma refer la ce a mai ramas dupa vopsire. Pret 250 lei / piesa (piesa inseamna, o aripa, capota, etc.)

 

Faruri cu xenon i-as pune si maine, dar inca mi se pare drestul de scumpe, 300 si de euro... o sa vad pe parcurs. Sunt undeva la mijloc as tine-o sau as cumpara un E90 320d dotat! Banii bagati in fiare nu sunt o investitie! :)

 

http://img192.imageshack.us/img192/9017/dscf04571600x1200.jpg

 

Una calda! Enjoy! :twoup:

Edited by RaZz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

foarte foarte tare culoarea si imi place cum scoate in evidenta M-tech I. poate faci un efort si pui si niste lupe in faruri :twoup: si dupa parerea mea ai terminat. aaaa, cred ca ar mai fi mers stopurile pe spate cu semnalul smoked nu albe (sper ca am vazut bine si sunt pe led).

sa te bucuri de ea.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da acela este codul de culoare.

 

Scuze pentru intarziere!

 

Multumesc pentru aprecieri.

 

Masina este de vanzare, daca nu o vand pana la anul vreau sa pun faruri cu lupa si navi la interior si cam gata! :twoup

 

Inca 3 poze calde!

 

 

http://img88.imageshack.us/img88/2126/74913897.jpg

http://img827.imageshack.us/img827/7900/33667462.jpg

http://img340.imageshack.us/img340/6969/86954201.jpg

 

Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Masina a primit un eleron M.

Un set becuri albe numere inmatriculare! :twoup: fara eroare

 

In curand:

 

-faruri noi cu lupe xenon si angel eyes oem!

-sablat / vopsit electrostatic jantele si gume noi

-schimbat brate directie fata

-revizie completa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.