Jump to content

cd sau mp3 original


ninos

Recommended Posts

Pai nu prea ai cum, ca daca pui un head-unit de alt fel, oricum n-o sa se incadreze in bord adica sa pastreze linia originala, chiar daca gasesti ceva cu lumina portocalie, si de acoperit n-ai cu ce...Eu de exemplu, am caseta si-am luat un modulator FM cu memory stick..se aude decent, de ajuns pentru mine..pana la urma ca sa nu strici linia bordului , daca tii neaparat la mp3, va trebui sa te sacrifici de niste bistari si sa iei head-unitul original... :blink:
Link to comment
Share on other sites

Pai am scris mai sus, pe ebay, e 400 de euro , Cd Business cu mp3 BMW, probabil ca daca-l comanzi de la reprezentanta te costa mai mult...Asa ca n-ai alata alternativa, decat un second din Germania , daca ai pe cineva care pleaca, il poti ruga sa se intereseze...

Te deranjeaza asa mult ca n-ai cd ?

Link to comment
Share on other sites

salut,

aceeasi problema (dorinta) o am si eu. sa-mi schimb casetofonul cu un cd (nu neaparat mp3) sau cu o magazie (asta ar fi o solutie si pt ninos), pt ca poti pastra si casetof. eu mai am um mp3 pionner aproape nou dar, nu vreau sa il pun pt ca se vede urat. se gaseste la targ (vitan barzesti), cam 400 mii, un capac, o chestie care acopera spatiile laterale dar, oricum se vede oribil (parerea mea) :blink:

Link to comment
Share on other sites

decit sa pun rahaturi mai bine ramin doar cu casetofonul..

multumesc oricum!  :)

92702[/snapback]

chair asa, decat sa pui toate rahaturile colorate....

eu am incercat sa dau la schimb mp3 (pionner) si casetofonul dar, fara rezultat. am fost prin targ si ... nimic. toti cei care aveau 320 de vanzare (cu cd) spuneau ca nu fac schimb, ca da urat la vanzare :blink: si altele... (aveau si ei dreptate).

se pare ca o ultima solutie ar fi www.salesafter.de sau altele...

Link to comment
Share on other sites

sunt, chiar asa, 465 eur :blink: dar macar sti ca este nou si original...

iar cu sunetul... incomparabil :) .

sincer sa fiu, m-am saturat de casete dar, asta e....

sper sa-mi iau cat de curand unul (cd)

Link to comment
Share on other sites

http://www.olmarshop.ro/products_/581/rame...uto/bmw_-_3/238

 

ce parere aveti de asta?  cica e 500.000 lei vechi...

insa e pt seria 5...merge si la seria 3?

stie cineva cum arata si ce calitate este?  arata bine in bordul de seria 3 daca se potriveste?

astepta pareri ...  :blink:

92794[/snapback]

sal ti-am spus ca am vazut cu ochii mei la cineva pe un 320 si arata cel putin ciudat...

se vede imediat ca e improvizatie :) si inca una urata. mai bine cu punga de casete dupa tine (vorba ta) decat 'saraciile alea' :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.