Jump to content

e46 tuning


Calin325

Recommended Posts

Deci bari din astea am avut eu, nici nu stiam. Am vandut acum un an bara fata si spate si aveau prelungirile astea Rieger. Parca 450 le-am dat. Dar erau complete cu tot cu proiectoare si ornamente.

post-116-1149849695_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

bha da voi sunteti nebuni.....eu am pus poza aia cu doru marcatoru sa arat cum arata spatele pe o masina neagra.....ala e lip de spate din kitul ala de rieger.......

 

 

iar sa raspund la a doua intrebare: doar bara de fata fara toate plasticurile care trebuiesc e fro 1 mie de euro.....hmmm....daca are cineva de vanzare la pret bun tot paketu normal ca il iau :blink:

 

 

 

iar cealalta varianta ar fi hamman

Link to comment
Share on other sites

bha da voi sunteti nebuni.....eu am pus poza aia cu doru marcatoru sa arat cum arata spatele pe o masina neagra.....ala e lip de spate din kitul ala de rieger.......

iar sa raspund la a doua intrebare:  doar bara de fata fara toate plasticurile care trebuiesc e fro 1 mie de euro.....hmmm....daca are cineva de vanzare la pret bun tot paketu normal ca il iau  :blink:

iar cealalta varianta ar fi hamman

93110[/snapback]

 

Din cate imi amintesc, eu barile alea le-am gasit la niste dezmembrari pe vremea cand cautam piese pentru E39-le ala rasturnat. Aia habar n-aveau ce e cu ele, nu mai tin minte exact, dar vreo 250 parca am dat pe ele. Cauta si tu pe la dezmembrari.

Link to comment
Share on other sites

caline, nu-ti spun ce masina am vazut azi in targ la cluj... vroia 9800 de euro pe ea...

 

una albastra ca cerul  :blink:

93240[/snapback]

 

Am vrut sa ne facem poze cu ea, dar cred ca s-ar fi uitat tzaranii chioras la noi. :)

Link to comment
Share on other sites

ce masina? ce tzarani?

 

daca e vorba de pisicutza....so vandut la cluj sau ce?

93248[/snapback]

 

Da ma, era pisica in targ de vanzare. 9800 cerea. Cred ca a facut schimb cu careva, ca era un tip din Cluj care a zis ca e a lui. Era si gagiul din Calarasi cu el, banuiesc ca s-or fi combinat pe acolo.

 

Am zis sa ne facem poze cu racheta, sa imortalizam momentul. :blink: Oricum, sincer, nu mi-a placut. Culoarea, si stopurile spate, atata mi s-a parut interesant.

Link to comment
Share on other sites

si cum arata masina....trebuia s afaci o poza...sa vad in ce stare e

93255[/snapback]

 

N-aveam camera la noi, doar telefonul si iesea prost. Jantele mi s-au parut cam zgariate. Si partea interioara de la spoilere, unde ar trebui sa fie aparatoarea de noroi, era galbena, probabil de la chit. Asa trebuia sa fie? Mi s-a parut naspa rau.

Scaunu de la sofer era cam ros. Nasul ala era foarte ciudat, iesit asa in afara, mi s-a parut dubios. Pe la motor pe acolo lipseau niste plasticuri din spate de la faruri.

 

Ne combina ala din Cluj care a zis ca e masina lui. Ca ce tare e, ca hai ca mai lasa din pret. L-am intrebat daca a fost cumva inmatriculata de Arad. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.