Jump to content

AJUTOR URGENT ..CARCASA OGLINDA DREAPTA


sergy4ever

Recommended Posts

are cineva asa ceva ?????am gasit undeva cu 1mil 500 dar faza e ca o aduce in 6 zile pieasa...... :blink: !altundeva imi da numai cu oglinda toata! pun poze si cu masina in 10 min.............!

cam asta e masina......................! beleaua s-a intamplat acu vreo ora ... naspa ! ca e urata fara plasticul asta ,,,!

post-1587-1149856272_thumb.jpg

post-1587-1149856346_thumb.jpg

post-1587-1149856362_thumb.jpg

post-1587-1149856378_thumb.jpg

post-1587-1149856393_thumb.jpg

post-1587-1149856410_thumb.jpg

post-1587-1149856433_thumb.jpg

post-1587-1149856448_thumb.jpg

Edited by sergy4ever
Link to comment
Share on other sites

are cineva asa ceva ?????am gasit undeva cu 1mil 500 dar faza e ca o aduce in 6 zile pieasa...... :blink: !altundeva imi da numai cu oglinda toata! pun poze si cu masina in 10 min.............!

cam asta e masina......................! beleaua s-a intamplat acu vreo ora ... naspa ! ca e urata fara plasticul asta ,,,!

92993[/snapback]

bai eu tocmai mi-am inlocuit oglinzile si am carcasa dar e argintie si treb sa o lipesti cu silastic pe interior sau super glue ceva...ca sau rupt piciorusele alea in care se prinde si daca stii pe cineva sa-mi puna antifurturi la oglinzi si faci cinste :) ti-o dau moca.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
eu sunt din iasi ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,deci nu stiu daca este asa ceva! daca stie cineva,,,sau are ???astept vu nerabdare

93054[/snapback]

 

 

Au si in Iasi, uite sa nu te mai obosesti sa cauti pe Gugal ! :blink:

Marius Iftode - Manager vanzari

 

Consultanta vanzari

Mobil: 0740 305 182

Fax: +40 232 254 550

Telefon: +40 232 254 581

E-mail: vanzariiasi@augsburg.ro

Sos. Pacurari, nr.79, bloc 476, parter

 

p.s. au program si maine pana la ora 13

Link to comment
Share on other sites

Au si in Iasi, uite sa nu te mai obosesti sa cauti pe Gugal !  :blink: 

Marius Iftode - Manager vanzari

 

Consultanta vanzari 

Mobil: 0740 305 182

Fax: +40 232 254 550

Telefon: +40 232 254 581

E-mail: vanzariiasi@augsburg.ro

Sos. Pacurari, nr.79, bloc 476, parter 

 

p.s. au program si maine pana la ora 13

93056[/snapback]

mersi mult baieti ! am sa incerc maine ...dar sincer as vrea cat mai repede ...! platesc bine ,,deci astept variante

Link to comment
Share on other sites

Poate nu e casul sa te intreb aici dar pune si tu mai multe date despre masina ca atit s-a discutat pe tema asta si pina la urman-am vazut decat niste poze :) ..pune motor/km/an/dotari/pret final prin firma aia si o ultima chestie cum ai reusit sa aranjesi oglinda aia ??? ....nu stiam ca prin Iasi se fura oglinzi :blink:
Link to comment
Share on other sites

Poate nu e casul sa te intreb aici dar pune si tu mai multe date despre masina ca atit s-a discutat pe tema asta si pina la urman-am vazut decat niste poze :) ..pune motor/km/an/dotari/pret final prin firma aia si o ultima chestie cum ai reusit sa aranjesi oglinda aia ??? ....nu stiam ca prin Iasi se fura oglinzi :)

93195[/snapback]

bine deci e 525d ,07/2002 , dotari am mai zis ca nu are prea multe ,,clima semi-automata,radio cass bmw bussines, tempomat, senzor ploaie, telefon bmw, abs , dsc 3 ,fara xenon , facelift , 118.000km parcursi , foarte bine intretinuta

am dat 16.000 euro ,am adus-o prin firma TRAKIA sibiu, pe platforma, iar cu oglinda .... nu a fost furata ,m-a agatat pe sens unic un taran cu dacia papuc ,,si s-a crapat carcasa exterioara ,,comanda am dat-o dar mi-au zis ca dureaza 6 zile ,,si e prea mult ca se vede urat :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ultima data am cautat la dezmembrari o capota ca amea e plina de pietricele.Dar nu am gasit ca majoritatea erau busite din fata.E drept ca nu prea gasesti din 2002 dar au fost vre-o 5 care le puteai lu-a oglinzile complecte

93659[/snapback]

macar ,,bine ca nu-s heliomate !!ca dadeam 2mil500 pe un plastic :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.