Jump to content

Ce ziceti de sistemul asta 2 din cu GPS, dvd, tv, bluetooth, CD, MP3 etc pt. BMW E46?


osanusa

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salll....osanusa daca mai gasesti tu sau altcineva ceva date legat de sistem le-as vrea si eu...ca ala care le vinde nu vrea sa zica marca sau unde sunt facute,si ca sa dau 1900 de lei pe ceva ce nu stiu ce date tehnice are parca nu-mi vine.Mie unul nu mi se pare scump,avand in vedere ca e 1 din,deci nu se mai fac modificari in bord si daca o sa cautati ceva asemanator pe siteuri nu gasiti sub 1500 de lei(ma refer aici la navigatie,dvd,touch screen...etc).Eu am luat din targ tot un dvd clatronic(nemtesc scrie pe cutie) si nu e cine stie ce firma da are in el ampli 4x65 W si se aude super bine.....Asa ca nu conteza ca e chinezarie sau alta firma de top,ideea e ce stie sa faca si cum se aude! Bine asta nu inseamna ca nu tre sa aveti cu voi un stingator,doar asa pentru orice eventualitate!!!! :) :lol: :) :) :D
Link to comment
Share on other sites

Ei le produc

 

http://www.dynavin.com/products/product_dnv_e46.php

 

Daca aveti rabdare sa cititi, veti vedea ca se produce deja si cu lumina amber. Care este nr tel celui de pe okazii.ro, ca nu-l vad!

Pai trebuie sa castigi licitatia pentru a primi numarul de telefon al vanzatorului.Parca asa era pe okazii

Daca ar aduce cineva asa ceva in Ro-Buc ar sparge piata! S-ar imbogati instant!

Link to comment
Share on other sites

Pai s-ar imbogatii da nu la pretul ala......romanul e roman si baga si 200% adaos numa sa iasa cat mai mult "cascaval"....Fac pariu ca in afara se gaseste mult mai ieftin!

p.s: am vazut pe siteul dat de alexxx(sii multam cu okazia asta) ca unul dintre cei care discutau pe forumul de acolo este acelasi cu cel care le vinde pe okazii.....Oare cat o costa acolo?? :)

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

sunt radio-uri mai scumpe, iar daca are un sunet ok si nu ia foc la o utilizare mai indelungata cred ca merita banii.

cica au garantie, dar nu ofera factura... cam dubios, adica tu cum te duci la garantie cu produsul daca nu ai cum sa dovedesti ca l-ai cumparat de la ei?

Link to comment
Share on other sites

Asta e. Am vorbit acum cu el. A adus o transa la inceputul lunii si s-au vandut. Urmatoarea la inceputul lunii viitoare. Am vorbit cu el si daca ne-am strange peste 10 cumparatori ne poate face o reducere. Eu unul m-as baga. Daca mai sunt doritori ii rog sa-mi dea pm.
Link to comment
Share on other sites

Foarte misto, depinde totusi de calitate. Pana la urma 2000 lei sunt 450 euro, nu mi se pare asa scump avand in vedere ca navi original te duce si mai mult. Daca as avea CD player pe masina, l-as vinde cu 150 euro si as mai pune 300 euro si l-as lua, nu mi se pare mult pentru un asa upgrade.
Link to comment
Share on other sites

totusi nu uitati ca e o chinezarie ieftina luata de la producator pe cateva zeci de dolari... eu de cand mi-am luat dual sim din ala made in china,m-am lamurit.

Cu chinezariile e loterie, poi sa il iei si sa fie ok si sa faci combinatie, sau poti sa il iei sa fie plin de bug-uri si sa crape dupa 3 luni si atunci ai aruncat 450e pe fereastra. Totul depinde de voi si de cat de dispusi sunteti sa riscati, sau cat conteaza pentru voi 450e. Eu sincer i-as investi in altceva mult mai util pentru masina

Link to comment
Share on other sites

Witson care face replici dupa navigatiile Rns si Mfd de la VAG sint tot chinezarii dar is scule excelente si arata exact ca originalul. Eu am montat la cineva pe un Golf5 o scula de asta, foarte misto. Au o gramada de Aux, camera marsarier, sloturi pt. tot felul de carduri pt. navi, Dvd, Mp3, bluetooth, TV tuner. Au cam de toate pe ele si suna bine. Ebine ca au inceput sa faca replici si pt. navigatiile de Bmw.

Eu unul mi-as lua fara nici o frica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.