Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunt interesat pentru un e46 fl din 2005 touring, leduri placute inmatriculare cu 6 smd;pentru lampile din interior doua leduri(plafonierele au ambele trei becuri ,eu ma refer la becurile din mijloc ce se aprind la deschiderea masini) si un set de angel eyes alb pt. acelasie46 facelift fara xenon. Vreau sa le achizitionez cat mai repede posibil
Link to comment
Share on other sites

vreau si eu un set de angel-eyes..pe alb --pt un e46 nfl far cu xenon

pret?iti dau adresa in pm?

 

Poti sa imi lasi te rog adresa pe PM

 

Salut! MĂŁ intereseazĂŁ un bec de poziĂžie angel eyes pentru un E 53 din 2005. Mersi.

 

NU am momentan

 

Sal

 

As vrea daca se poate si ai un set descompletat un inel mic ccfl pentru un e46 320d an 2000 fara xenon

 

Se poate, dar discutam de ambele inele (mare + mic)

 

Am primit comanda. Mersi frumos. :)

 

 

Ma bucur ca e totul ok. Cu placere

 

pt un e 90 becuri pozitie numar spate ...fara sa am eroare....si ce senzori de parcare recomanzi ???

 

Becuri pozitii am sa primesc in 3-4 zile. Senzorii, iti recomand cei wireless la 150 lei http://carsx.ro/details.php?product_id=20.

 

senzori parcare pt fata exista? si digital music changer merge si pe cass oem e39?

 

Senzori parrcare fatza esxista. DMC-ul merge si pentru casetofon OEM.

 

 

Sunt interesat pentru un e46 fl din 2005 touring, leduri placute inmatriculare cu 6 smd;pentru lampile din interior doua leduri(plafonierele au ambele trei becuri ,eu ma refer la becurile din mijloc ce se aprind la deschiderea masini) si un set de angel eyes alb pt. acelasie46 facelift fara xenon. Vreau sa le achizitionez cat mai repede posibil

 

Am discutat la telefon

 

un bec bixenon h4 55 w ai si la ce pret ?

 

Nu am h4 de 55 w, insa am kit h4 Can Bus care nu da eroare.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PRODUS NOU ! Xenon H7R special conceput pentru masinile care nu detin lupa. Avand un design care concentreaza lumina, becul H7r, face ca ceilalti participanti la trafic, sa nu fie afectati de intensitatea luminoasa ridicata, dezvoltata de becul xenon.

 

Acest bec imita D2R-ul. D2r este XENONUL OEM pentru masinile FARA lupa cum ar fi Volvo XC90,etc

 

Culori disponibile: 4300-8000k

 

Pret 150 lei/set

post-19812-1269124988_thumb.jpg

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Au venit ledurile cu can bus (prima tura), 2 modele, urmeaza in 2 zile maxim, cea de a 2-a tura cu alte modele tot canbus. preturile sunt 22 lei/led, indifenret de dimensiune / model. Am sa revin cu poze. Toate sunt cu intensitate ridicata!
Link to comment
Share on other sites

Pret pentru kit e 150 lei + 10 lei taxe postale, ajugne in 3-4 zile lucratoare. Se trimite cu posta romana sau optional cu fan curier, dar transportul prin fan e 35 de lei.

 

Angelurile NU dau eroare, iar din pacate, pleoape nu am.

 

 

0743 657 017 - Lucian

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.