Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

Vreau si eu 2 leduri pentru numarul de inmatriculare, festoon cred ca se numeste modelul.

Spune-mi si mie cat ma costa si cum facem sa mi le trimiti, sunt din Bucuresti, si nu ma grabesc.

 

Vreau si eu, daca nu dau eroare in bord.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sal man .. sa sti ca nu sunt total multumit de ce mi-ai trimis... pentru ca 1 inel din ele este alt model... este mai subtire neonu ca la celelalte 3... si am obs doar dupa ce le-am montat pe far si alimentat la masina... inainte nu am obs cand le-am pus la o baterie de scuter. .. probabil nu a fost destul de puternica sa le aprinda la maxim.. si una se vede in mana si alta pe far...

 

Acu pe lumina se observa... sper doar , si ma rog sa nu se obs la fel si la noapte....

 

 

O sa incerc sa pun poze daca pot sa vezi diferenta..

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca am primit mai multe telefoane referitor la instalarea DMC-ului si de multe ori eram la lucru si nu puteam merge la masina sa ma uit la pini, vreau sa scriu aici pe topic ca sa fie mai usor si mai rapid pentru cei interesati.

 

DMC: se leaga exact ca in schema, la cei 3 pini( +, - si bus), conectorul se leaga pe mufa dinspre interiorul playerului(cum te uiti la spatele lui, cea din stanga), iar switch-urile de pe spate trebuie sa fie in pozitia urmatoare: 1 sus, 2 sus, 3 sus, 4 jos.

 

 

Eventual, daca un moderator poate, sa puna bucata ingrosata in primul post de pe topicul asta, ca sa se ajunga mai usor la informatia asta.

 

Mersi.

Edited by vl4d
Link to comment
Share on other sites

Pentru e30 momentan nu am pe stoc

 

@user008: am fost plecat d ejoi pana astazi din localitate. Astazi ma pot ocupa de livrare. Vreau sa mentionez ca prin fan curier costa 35 lei ! Prin posta costa 10 lei! Ramane fan?

Link to comment
Share on other sites

Pentru e30 momentan nu am pe stoc

 

@user008: am fost plecat d ejoi pana astazi din localitate. Astazi ma pot ocupa de livrare. Vreau sa mentionez ca prin fan curier costa 35 lei ! Prin posta costa 10 lei! Ramane fan?

Da...pune-l pe fancurier...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.