Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cu cate leduri sunt h11? dau eroare?

 

Becurile H11 sunt cu 18 SMD-uri, nu au anulatoare de eroare incluse insa pe e46 NU au dat eroare cand le-am montat.

 

salut, un pret pt digital music changer se poate?

se poate monta pe E39 cu Navi 16/9, modul MK4 si sistem DSP?

 

DMC nu este momentan compatibil cu sistemul DSP

 

 

De asemenea avem si becuri D1s cu 1 an de garantie la 150 lei/bucata. Culori disponibile 4300k si 6000k

post-19812-1292762173_thumb.jpg

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Ce diametru au? Cred ca potrivesc cele de e36

 

NOU!! pe stoc DMC-uri ultima generatie updated software si hardware (sunt plug&play) pentru playerele FARA DSP. Avem 2 modele, un model clasic si un model bluetooth care are si car kit, redare melodii de pe telefon, conectare Ipod,etc, toate functiile fiind accesibile din butoanele Headunitului Original!

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Ce diametru au? Cred ca potrivesc cele de e36

 

NOU!! pe stoc DMC-uri ultima generatie updated software si hardware (sunt plug&play) pentru playerele FARA DSP. Avem 2 modele, un model clasic si un model bluetooth care are si car kit, redare melodii de pe telefon, conectare Ipod,etc, toate functiile fiind accesibile din butoanele Headunitului Original!

o sa masor maine exact...

zi un pret pt ele,daca ar fi ca la e36

Link to comment
Share on other sites

Cele de e36 sunt 150 lei/kit cu un an de garantie!

super pret

din ce am masurat eu la far,mi-ar fi ok de 12.5mm,diametru exterior al tubului,atat au cele care le ai de e36 nu?...asa am si la e12/e34 acum

trimiti si cu fan curier?

cel mai probabil dupa craciun o sa te sun sa- mi trimiti...

ai si o poza cu ele?

ms

Link to comment
Share on other sites

Ce diametru au? Cred ca potrivesc cele de e36

 

NOU!! pe stoc DMC-uri ultima generatie updated software si hardware (sunt plug&play) pentru playerele FARA DSP. Avem 2 modele, un model clasic si un model bluetooth care are si car kit, redare melodii de pe telefon, conectare Ipod,etc, toate functiile fiind accesibile din butoanele Headunitului Original!

o sa masor maine exact...

zi un pret pt ele,daca ar fi ca la e36

Salut!

DMC-ul asta merge la un e90 cu navi business? Ma intereseaza daca il pot lega la masina si sa il controlez din butoanele masinii(adica sa schimb melodiile din butoanele masinii)?

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pret pentru kit Angel eyes CCFl este de 150 lei/.set

 

DMC-urile si angel-eyesurile se afla in stoc,livrabile oricand !

 

 

Va rugam frumos, pentru comenzi, intrebari, lamuriri, apelati cu incredere la dataele de contact de mai jos , intrucat activitatea pe forum este putin scazuta din lipsa timpului. Va multumim pentru intelegere.

 

web: www.carsx.ro

mail: office@carsx.ro

tel:

0743.657.017 - Lucian

0742.913.792 - Laurentiu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Banda flexibila leduri 1m (60 leduri smd de 1w) - pret: 70 lei[/b

- banda este autoadeziva

- poate fi taiata la interval de 3 leduri (orice portiune merge alimentata la 12v)

- prezinta rezistentza la intervald e 3 leduri.

- poate fi utilizata la confectionarea luminilor de interior, oferind un llok total diferit de becurile clasice.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[

Digital Music Changer:

 

Acesta se poate instala pe un head-unit original de fabrica. Functioneaza cla fel ca si o magazie de CD-uri (pe portul de cd) si pastreaza calitatea sunetului la fel ca pe CD. Se controleaza direct din butoanele head-unitului masinii dumneavoastra. Aveti nevoie de un stick USB sau de un SD card si va puteti bucura de muzica de calitate inalte (MP3 sau wma). de asemenea exista si o intrare auxiliara pentru surse externe de muzica precum mp3 player, Ipod, minidisk player si altele

 

Caracteristici:

 

- Conexiune directa cu CD-sunet de calitate

- Calitate superioara emitatoarelor FM.

- Calitate identica cu CD

- Fucntioneaza cu butoanele originale

- Suport USB şi SD Card

- Extinderea pe scară largă de surse audio externe, cum ar fi PC-ul, MD, PSP, de navigare prin GPS şi telefon mobil

- Usor de instalat si de utilizat.

 

Compatibil cu OEM Radio: Toyota, Honda, Volkswagen, Nissan, Ford, GM, Chrysler, Mazda, Hyundai, Subaru, Audi, Skoda

Compatibil cu Aftermarket Radio: Panasonic, Sony, Kenwood, Alpine M-autobuz, Alpine Ai-Net, Clarion Ce-net, Pioneer, JVC şi Sanyo.

 

Pret: 300 lei

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

salut,sunt interesat de leduri si de Digital Music Changer...este pentru un bmw e46,nu stiu daca se potriveste acel music changer .

mai am o intrebare :ai si acele conectoare pentru D2S

Edited by finland
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.