Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M-ar interesa : 2 becuri xenon 55w (6000-8000k) , 2 becuri xenon hb4 35w ( 6000-8000k) , un set angel-eyes ccfl alb E46 pre-facelift cu xenon ( lupa), un set invertoare (drosere) pentru ccfl angel eyes.

 

 

Cele hb4 l vrei doar becurile sau tot kitul?

 

M-am exprimat clar zic eu.......doar becuri vreau....am pe masina kit xenon si faza scurta si proiectoare......vreau sa schimb becurile ( au cca 2 ani si parca au mai scazut in intensitate ).

Link to comment
Share on other sites

ce recomanzi DMC sau Adaptor Auxiliar Bluetooth?

 

da-mi un PM cu discountul pe care il oferi daca iti comand un set becuri D2S 6000k pt. far OEM, un set angeleyes-uri, un DMC si emblema cheie BMW

cat m-ar costa in total comanda?

 

 

Recomand DMC-ul pentr ca adaptor auxiliar bluettoh e pt Ipod.

 

Am sa iti dau PM

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am spus si la telefon lui Rhaziel, intampin in continuare probleme la vama (ceva legat de un certificat pe care il astept pe fax de la dealer). Imi cer scuze pentru intarzierile cauzate, care din pacate, nu tin de mine :) . Cand primesc coletul, postez in minutul urmator. Multumesc pentru intelegere
Link to comment
Share on other sites

Dupa atatea zile de pauza si amanari, am aflat ca luni pot incepe livrarile la angel-eyes, leduri, DMC-uri si multe altele. Imi cer scuze pentru intarzierea aparuta si totodata va multumesc pentru intelegere! Weekend placut in continuare

 

Droser de angel eyes, separat vinzi ?ma intereseaza si pe mine 2 drosere pt E46

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.