Jump to content

Vand /SCHIMB E36 FACELIFT E46 -6000 euro-


e30-DPX

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lup, sa inteleg ca iti cauti masina cu portbagaj mare? :) :lol:

nu ma ,sa ma vada lumea din spate ce tare fuge loganu :)

 

Pai daca nu are motor ?????

 

Sau te bagi tu sub capota si dai din picioare (ca-n familia Flinstone) :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

ĂĂži dai seama cĂŁ e genul care stĂŁ ĂŽn faÞã blocului Âşi sparge seminĂže Âşi ascultĂŁ muzicĂŁ din maÂşina fĂŁrĂŁ motor Âşi jante.

 

Si are poze cu masina in telefon si le arata la fete: "Stii, asta e masina mea, da' am facut o liniuta la 250 si mi s-a bulit ceva la ea, d-aia merg cu tramvaiu'." :)

Link to comment
Share on other sites

Mai bine cereai pe ea 10000 si o lasai cu roti si cu toate alea decat sa bagi un anunt cu masina fara motor, roti si hardtop...oricum nu-ti dadea nimeni atat dar macar era un anunt cat de cat decent. Edited by 77NFS
Link to comment
Share on other sites

Mai bine cereai pe ea 10000 si o lasai cu roti si cu toate alea......oricum nu-ti dadea nimeni atat dar macar era un anunt cat de cat decent.

 

 

Pai daca avea toate alea se dicuta aiurea numai despre pret... Asa macar ne distram si noi . :) :lol: :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
pai ,e o conserva plina de chit. :)

+1

Acum vre`o cateva luni (mai exact 7-8) incerca sa prosteasca o cunostinta din Galati, precum ca ar fi o editie de serie Limitata E46. Cerea 11 mii Euro pe ea, negociat ar fi lasat la 10 mii. Tare pustiul acesta. :)

Link to comment
Share on other sites

masina este cea din poza sunt foarte multe detalii de spus despre ea , sunt propietar fabricatie 97, dublu climatronik, 4 geamuri el, alarma cu pager viper, piele racaro la interior, ceasuri cu inele ,volan schibmator M3, foarte intretinuta masina , suspensie sport, toata articulatia fata M3 si directia, discuri frana noi notue +placute, garantez pt masina

 

se vinde fara hardtop si jante

 

NU MAI ARE MOTOR masina

 

PRET :6000 euro fara MOTOR JANTE SI HARDTOP

 

pt un pret suplimentar se pot vinde si jantele si hardtopul

 

tel:0761 335 155

 

ACCEPT VARIANTE

 

pune-i un motor si cere acelasi pret !

Cred ca asa o sa ai succes !

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.