Jump to content

BMW ruleaza


SpeedMaster

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iar au venit disperati din astia pe forum. :) Supra rules, Honda rules, Japan rules.

 

Bun. Aveti dreptate, ne-ati spart, sunteti cei mai tari. I heel to you, sensei ! :blink:

 

E suficient ca sa taceti?

Link to comment
Share on other sites

Baieti nu ajungem nicaieri asa....Pt mine e clar: Supra e mai tare ca BMW M3 la tuning si senzatii si gata!!

Si nu uitati Supra din 93' avea 330cp pe cand M3 avea cati in 93'?? :blink:

 

Supra rullz!

95094[/snapback]

 

 

Ai nimerit gresit pe acest forum.Daca ai ceva interesant de spus spune,daca nu ,cauta un forum de prescolari.

Link to comment
Share on other sites

Ai nimerit gresit pe acest forum.Daca ai ceva interesant de spus spune,daca nu ,cauta un forum de prescolari.

 

 

Eu nu am chef sa mi pierd vremea facand reclama la Supra pe forumul vostru ca stiu ca nu pot castiga,dar nu pot sta cu mainile in san cand aud Supra si Skyline facute "chinezarii"!Mai ganditi si voi inainte sa vb ca altfel nu ma bagam in seama cu voi dekt k am auzit porcaria asta... :blink:

Link to comment
Share on other sites

bah "TurboPowe" imi zici tu mie k nu esti Teo??? 3 ani de zile mi-ai indrugat aceleasi replici infekte de chinezariile tale si acum te dai " Andrei" pa forumu nostru........BWM ruuulllzzzzz!!!!!! :blink:

95190[/snapback]

 

 

Speedmaster esti nebun ti am zis ca nu ma cheama "Teo" si tu tot o ti pe a ta!Da ce crezi ca "chinezariile" au asa putini susutinatori precum crezi tu....

Link to comment
Share on other sites

Te contrazic SpeedMaster!BMW urile sunt atat de tipice incat pur si simplu ne am saturat de ele.Si nici n are rost sa mai vb de tuning pt k sunt foarte scump de tunat si rezultatele sunt dezamagitoare.Sub nici o forma potentialul de tuning si senzatiile pe care le ofera un BMW M3 nu se pot compara cu cele ale unor legende precum Toyota Supra&Nissan Skyline care sunt adevarati idoli pe merit.Asa ca mai gandeste te cand zici ca un BMW e mai ca aceste 2 masini in materie de tuning!

94635[/snapback]

 

 

Parerea ta :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

mamaaa ce amploare a luat topicu' asta :blink:

Mie unul mi s-a parut inutil de la bun inceput (vezi postul 12). Propun inchiderea lui pt k nu se va ajunge nicaieri...poate doar la jigniri... :)

Link to comment
Share on other sites

cipus ........de ce ar trebui inchis??? pentru ca exista o discutie contradictorie??? pentru ca se lamureste lumea .....vezi"TurboPower" care e o masina adevarata??? nu zic.....gusturile nu se compara dar macar sa recunoasca adevarata putere!!!!nu ma asteptam sa se propuna inchiderea lui si nu vad rostul inchiderii lui........probabil atunci vor fi multumiti "chinezarii" in fine..... :blink:
Link to comment
Share on other sites

cipus ........de ce ar trebui inchis??? pentru ca exista o discutie contradictorie??? pentru ca se lamureste lumea .....vezi"TurboPower" care e o masina adevarata??? nu zic.....gusturile nu se compara dar macar sa recunoasca adevarata putere!!!!nu ma asteptam sa se propuna inchiderea lui si nu vad rostul inchiderii  lui........probabil atunci vor fi multumiti "chinezarii" in fine..... :blink:

95301[/snapback]

 

 

Pai Speedmaster ce credeai ca cineva dupa forum va sustine Supra?Doar e forum de BMW asta nu demonstreaza nimic.Atunci intra si tu pe un forum al iubitorilor de Supra si Skyline si fa le acolo "chinezarii"!

Link to comment
Share on other sites

@TurboPower : tu chiar nu intelegi ca nu o sa iti dea nimeni dreptate pe forumul asta? daca ere cineva aici care sa creada ca orice masina japoneza este mai buna decat un BMW, nu ar mai fi fost pe forumul asta, decat daca ar fi avut prea mult timp liber. ceea ce se pare ca nici tie nu iti lipseste.

 

in al doilea rand BMW a fost conceput pentru a oferi putere, placere de a conduce, lux si senzatii, pe sosea, in schimb, japonezele de care vorbesti tu au fost concepute pentru drifturi, fara sa implice un grad ridicat al factorilor urmariti de BMW, si toate astea pe circuit. daca vrei masina de drifturi iti iei japoneza, daca vrei masina de condus iti iei BMW.

 

la fel de bine s-ar putea face aceleasi comparatii si intre japoneze si ferrari, lamborghini etc. pentru ca nici la acesti producatori nu prea se intalnesc motoare de 1600 de cp, si sa fim seriosi, ca pana nici tu nu ai putea sa spui ca orice masina japoneza ar fi mai buna decat una din cele de mai sus.

 

si in ultimul rand in tara noastra, masinile japoneze raman niste vise, pentru copii care au dvd-uri cu the fast and the furious in toate limbile, si viseaza sa ajunga la fel ca cei de acolo.

 

comparatia asta e ceva de genu a mea e mai mare si mai tare decat a ta (la masina ma refeream evident) :blink:

Edited by florian_xkk
Link to comment
Share on other sites

Lasa-l sa ramana la Supra lui.Deja bate campii.Tu vorbesti doar ca ti s-a pus pata pe Supra ?Vorbeste din experientele tale nu din ce vezi in Fast And The Fourios ca supra are la un miliard de cai.Daca ai bani BMW iti ofera si sportivitate,si masina de familie,si senzati si etc.Masinile europene tin cat Carpatii pe cand chinezariile ?Daca nu esti multumit de BMW dute pe forum de la dacia sau vw sa ii bati la cap ca dacia nu are aia si Supra are aia si zi-le acolo Supra Rulz :blink:
Link to comment
Share on other sites

.Masinile europene tin cat Carpatii pe cand chinezariile ?

95339[/snapback]

 

Vezi ca e invers. Japonezele tin cu mult mai mult ca si cele europene. La capitolul fiabilitate sunt superioare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.