Jump to content

Dezmembrez E46, 320D, an 2004


Recommended Posts

cat costa bandourile de pe bara spate in culoarea in care sunt fara sa le zgari cand le scoti (daca e bara normala) si cat costa bara completa spate daca e M ?

oglinda stanga (ce a mai ramas din ea) e rabatabila electrica si mai e functionala (pret) ?

pret oglinda interioara daca e cu senzor antiorbire si daca mai e buna ?

 

cati km are masina ?

 

mersi

e bara normala cu parktronic, ....dar nu mai stiu daca sunt zgariate sau nu, oglinda e electrica incalzita nerabatabila electric....nu stiu in ce stare e, oglinda interioara e cu senzor antiorbire si e buna 50 euro

 

te-am intrebat si mai sus ce pret au stopurile?????/

stopuriile le-am schimbat eu si nu mai sunt modelul cu socluri, avea lampi galbene.........sunt diferite si la iluminare(pozitie sus si jos pe lampa cea mare si pe portbagaj, deci cu alte cuvinte tot ce e rosu pe lampi se aprinde pe pozitie, iar la stop pe frana sunt becuri cu 2 faze si creste intensitatea luminii) le-am luat acum 2 ani cu 300 euro........vreau 150 euro

 

vand piese BMW E46 320D 2004: navi 16:9, interior piele neagra, cutie 6+1 trepte, volan M, bord cu airbag, macarale usi, suspensie sport si orice piesa de motor......chiar masina din imagine. telefon : 0755.99.88.83

 

 

vand piese BMW E46 320D 2004: navi 16:9, interior piele neagra, cutie 6+1 trepte, volan M, bord cu airbag, macarale usi, suspensie sport si orice piesa de motor......chiar masina din imagine. telefon 0755.99.88.83
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogdan,reusesti sa imi dai mie,si userului LEU pretul la jante...?

nu prea ma pricep eu cu forumul, am scris la mai multe persoane care m-au intrebat de jante si credeam ca vede orice vizitator...2 jante sunt sparte iar 2 sunt zgariate, asa ca.........

Link to comment
Share on other sites

fara modulul radio ce se mai vede pe ecran ? si ce mai face ? adica daca iau doar ecranul in conditiile in care am deja navi mic mk4 pe masina, ce obtin ?

am ecranul, magazia de CD si deasupra de magazie mai e o cutie din tabla dreptunghiulara........nu prea ma pricep, intereseaza-te pe forum daca ai c sa faci cu ele...

 

CAT VREI PE TOATA MASINA FARA SA O DESCOMPLETEZI, ... ASA CUM E?

acum e dezmembrata

 

Cat de zgariate sunt?Culmea ironiei,mie doua jante imi trebuiesc.Din cate vad in poze,sunt modelul din poza,M5 hyper silver?Ma gandesc ca sunt pe 17"...

sunt destul de zgariate......am un tata pe care il cam doare-n p...alarie de jantele mele.........parcheaza lipit de bordura. Acum i-am luatalt E46 combi tot cu jante M si nu vreau sa le dau pe alea, ca parca vad ca o sa-mi faca tata vreo bucurie si raman cu 3 jante............stii ce rau e:(

Link to comment
Share on other sites

am ecranul, magazia de CD si deasupra de magazie mai e o cutie din tabla dreptunghiulara........nu prea ma pricep, intereseaza-te pe forum daca ai c sa faci cu ele...

 

cu cat dai ecranul + cablaj doar.... fara magazie si cutia aia (gps) ?

Link to comment
Share on other sites

am ecranul, magazia de CD si deasupra de magazie mai e o cutie din tabla dreptunghiulara........nu prea ma pricep, intereseaza-te pe forum daca ai c sa faci cu ele...

 

cu cat dai ecranul + cablaj doar.... fara magazie si cutia aia (gps) ?

400 euro

Link to comment
Share on other sites

Trimul de la volan e zgariat putin nu-i asa?

dap

 

Trimul de la volan e zgariat putin nu-i asa?

 

 

o sa incerc sa-l vopsesc daca il cumpar

n-are rost.....nu e zgariat raue prea frumos asa, negru mat

 

bagheta aia de lumineaza numarul pe spate ?

30 euro

 

toba finala mai este?

este.......50 euro.......ff buna

 

Motorul este euro 4? debitmetru si daca e bun la ce pret il dai?

am folosit motorul la alta masina....deci si debitmetrul

Link to comment
Share on other sites

Iti dau eu 100 lei, pe bagheta portbagaj completa, daca este culoarea masini (ai ce lumineaza nr.) !!

30 euro....este in culoarea masinii

Ok... am cerut o reducere doar pt. o parte din transport !

Mai mult de atat nu pot da... Mersi !

suna-ma sa vedem cum facem....telefon: 0755.99.88.83

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.