Jump to content

Vand piese BMW 320d E46


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vrei plafonu tabla, tapiteria de pe ea sau amandoua? care butoane de incalzire te referi, consola de climatronic?, maneta de semnalizare e cu BC(buton de computer de bord) 50Eneg. Daca e tot plafonul o sa dureze putin, luni o duc la mecanic la dezmembrat bineinteles ca prioritate au piesele de care sunt intrebat, cum e volan, plafon, dar dureaza 2-3-4 zile ca mecanicul sa dezmembreze totul. Sunt din Tarnaveni jud. Mures
Link to comment
Share on other sites

Vrei plafonu tabla, tapiteria de pe ea sau amandoua? care butoane de incalzire te referi, consola de climatronic?, maneta de semnalizare e cu BC(buton de computer de bord) 50Eneg. Daca e tot plafonul o sa dureze putin, luni o duc la mecanic la dezmembrat bineinteles ca prioritate au piesele de care sunt intrebat, cum e volan, plafon, dar dureaza 2-3-4 zile ca mecanicul sa dezmembreze totul. Sunt din Tarnaveni jud. Mures

 

 

Daca te referi la interfata climatronic (butoanele care regleaza clima caldura etc) 85 E neg. Plafonul banuiesc ca trebuie taiat dupa dimensiunile la al tau depinde de unde si um este indoit.

 

Ma refer la butoanele care sunt incercuite cu rosu in poza ta !

post-16296-1259451775_thumb.jpg

 

Ma intereseaza toata cupola , adika tabla cu tapiterie si cu trapa cu tot si eventual si instalatia , pentru un retrofit .

 

Spune-mi un pret pentru toate , iar aici ma refer la: Maneta de semnalizare BC + Butoanele incalzire scaune + cupola cu tapiteria de pe plafon inclusiv cu trapa .

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Vrei plafonu tabla, tapiteria de pe ea sau amandoua? care butoane de incalzire te referi, consola de climatronic?, maneta de semnalizare e cu BC(buton de computer de bord) 50Eneg. Daca e tot plafonul o sa dureze putin, luni o duc la mecanic la dezmembrat bineinteles ca prioritate au piesele de care sunt intrebat, cum e volan, plafon, dar dureaza 2-3-4 zile ca mecanicul sa dezmembreze totul. Sunt din Tarnaveni jud. Mures

 

 

Daca te referi la interfata climatronic (butoanele care regleaza clima caldura etc) 85 E neg. Plafonul banuiesc ca trebuie taiat dupa dimensiunile la al tau depinde de unde si um este indoit.

 

Ma refer la butoanele care sunt incercuite cu rosu in poza ta !

post-16296-1259451775_thumb.jpg

 

Ma intereseaza toata cupola , adika tabla cu tapiterie si cu trapa cu tot si eventual si instalatia , pentru un retrofit .

 

Spune-mi un pret pentru toate , iar aici ma refer la: Maneta de semnalizare BC + Butoanele incalzire scaune + cupola cu tapiteria de pe plafon inclusiv cu trapa .

 

Multumesc

 

 

butoanele de caldura- 20E aumandoua,

pt cupola si tapiterie o sa pun maine un pret nu am gasit nicaieri pe net pret imformativ si nu vreau sa pun aiurea

Link to comment
Share on other sites

Vrei plafonu tabla, tapiteria de pe ea sau amandoua? care butoane de incalzire te referi, consola de climatronic?, maneta de semnalizare e cu BC(buton de computer de bord) 50Eneg. Daca e tot plafonul o sa dureze putin, luni o duc la mecanic la dezmembrat bineinteles ca prioritate au piesele de care sunt intrebat, cum e volan, plafon, dar dureaza 2-3-4 zile ca mecanicul sa dezmembreze totul. Sunt din Tarnaveni jud. Mures

 

 

Daca te referi la interfata climatronic (butoanele care regleaza clima caldura etc) 85 E neg. Plafonul banuiesc ca trebuie taiat dupa dimensiunile la al tau depinde de unde si um este indoit.

 

Ma refer la butoanele care sunt incercuite cu rosu in poza ta !

post-16296-1259451775_thumb.jpg

 

Ma intereseaza toata cupola , adika tabla cu tapiterie si cu trapa cu tot si eventual si instalatia , pentru un retrofit .

 

Spune-mi un pret pentru toate , iar aici ma refer la: Maneta de semnalizare BC + Butoanele incalzire scaune + cupola cu tapiteria de pe plafon inclusiv cu trapa .

 

Multumesc

 

 

butoanele de caldura- 20E aumandoua,

pt cupola si tapiterie o sa pun maine un pret nu am gasit nicaieri pe net pret imformativ si nu vreau sa pun aiurea

 

Ok astept un pret si pentru cupola cu tot cu tapiterie .

App: Masina este sedan da? nu e break ?

Si mai ma intereseaza bancheta spate , spataru daca are cotiera?

Edited by Killeros
Link to comment
Share on other sites

Geamurile spate sunt electrice, cat ceri pe instalatie completa cu butoane cele de la schibator + cele de pe usi, macaralele electrice complet, si cabluri, trimuri,

 

Geamurile spate nu sunt electrice, am 4 butoane electrice (alea de langa schimbator) si pt geamuri din spate doar ca nu au fost legate din fabrica macaraua spate fiind manuala , macaralele sunt electrice doar pe fata si le dau amandoua cu 100E (cu tot cu motorase) trimurile (toate din masina) 80E neg cablurile dintre butoane si geamuri banuiesc ca intrebi daca le cumperi ti le dau pe gratis.

Link to comment
Share on other sites

Ms de ajutor mishoo.

 

Am gasit pret pavilion complect cu tapiserie si tot ce are, 300 E

De asemenea am gasit pret la aripi spate 170E

Am gresit pretul capota spate acum am vazut ca nu am pus nici jumate de cat este pretul fiind de 190E neg

am gresit si pretul la stopuri sau ieftinit 35E bucata

 

Imi cer scuze v-am zis lista este orientativa neavand timp sa ma uit dupa preturi foarte mult zilele astea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.