Jump to content

Dezmembrez E36 Sedan


Recommended Posts

UP!

 

S-au vandut : capota, aripa fata stanga, usa fata stanga, suspensie fata-spate, volan, faruri, bara fata, aparatori noroi, buton lumini.

 

Multe alte piese disponibile, la preturi decente.

Contact : catalin.chirita@clicknet.ro

Telefon : 0724003852

 

Sunt din Ploiesti, dar trimit si prin curier.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut!

 

Usa dreapta spate trebuie sa ajung la masina sa vad in ce stare este.

De inchis stiu ca se inchidea foarte bine, nu avea probleme, dar nu stiu daca are sau nu rugina...

 

Zi-mi ce anume te intereseaza la interior, eu ma gandeam scaune fata + bancheta+ spatar+fete de usi la 450 lei.

Daca mai vrei si altceva de interior spune-mi si stabilim de comun acord un pret.

 

 

Toate bune!

Edited by scara_211084
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Sus cu anuntul...multe piese la preturi negociabile!

contactul il mai ai ? un pret pt el te rog ! ms

 

Contactul nu este .

Mai sunt geamuri electrice fata, caseta directie, geamuri laterale, parbriz, luneta, interior, fete de usi (trebuiesc retapitate) portbagaj, pompa frana, abs, etrieri, etc....

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Te pot ajuta cu consola, este in stare foarte buna.

In ceea ce priveste pretul, nu stiu cat sa cer, asa ca te las pe tine sa stabilesti!

 

 

P.S. : Vad ca ai masina cu cutia automata, verifica daca se potriveste consola de la cutie manuala, ca sa nu fie probleme!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.