Jump to content

Dezmembrez E36 Sedan


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma intereseaza:

 

- plansa bord ("coaja") completa (cu grile ventilatie, comutator lumini, panou aer conditionat) - fara airbag, fara ceasuri, fara torpedou

- consola centrala, cu OBC si butoanele de geamuri electrice si avarii, bricheta etc

- schimbator viteze

 

Un pret pentru tot "pachetul", te rog. Merci!

Edited by alexrosiu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Inca valabil....

parbriz, luneta, portbagaj, frane fata si spate, fuzete, canapele, interior, plastice interior, oglinzi electrice si heliomate, bord, geamuri electrice, trager, etc etc....

Preturile sunt negociabile, eu sunt din Ploiesti dar trimit si prin ramburs!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

NU ma ocup cu dezmembrari, piesele astea de le vand mi-au ramas de pe o masina ce am cumparat-o pentru transplant de motor.

Diferential 3.73 nu am, am de la is un diferential 3.38 carcasa mica, si unul 3.45 carcasa mica.

Am vazut undeva o pisica 2.5 , automata, parca la dezmembrat, dar nu mai imi amintesc unde....era neagra masina....hmmm...

Link to comment
Share on other sites

Up!

 

Mai am caseta directie, cilindru ambreiaj, portbagaj, geamuri electrice fata, geamuri laterale, parbriz, luneta, scaune fata recaro ce necesita retapitare, coaja bord, panou ventilatir, plastice interior, etrieri frana, pompa frana, pompa abs, etc etc...

Preturile sunt negociabile!!!

vreau sa scap de ele ca sa eliberez garajul...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut ce motor are masina?Ma mai intereseaza midul cu 11 butoane,amortizoare capota,daca sunt in stare buna,plasticul din partea dreapta spate cel care sustine bancheta in colt si panouul de la aeroterma cel care e prins in 2 suruburi.Fa mi terog un pret pt.astea
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Din piesele ce mi le ceri tu , am doar panoul de la aeroterma, dar nu stiu la care suruburi te referi, trebuie sa ajung la masina sa ma uit...fa tu un pret pentru el...

Si la ce plastic te referi, "care sustine bancheta in colt"?

 

Toate bune!

Link to comment
Share on other sites

Am parbriz, nu este crapat, dar nici nu stiu exact in ce stare este....daca are urme de pietricele sau nu...in weekend am sa verific sa iti spun exact in ce stare e...

Cel mai bine ar fi sa vii sa il vezi, si daca iti convine il iei, de trimis prin curier nu se pune problema.

Link to comment
Share on other sites

Am parbriz, nu este crapat, dar nici nu stiu exact in ce stare este....daca are urme de pietricele sau nu...in weekend am sa verific sa iti spun exact in ce stare e...

Cel mai bine ar fi sa vii sa il vezi, si daca iti convine il iei, de trimis prin curier nu se pune problema.

Din pacate nu prea am cum sa vin sa il vad ca sunt din Resita, de aia am intrebat si de curier, pai atunci facem asa, il nspectezi tu, daca ai avea posibilitatea sa ii faci si o poza ar fi excelent, si dupa aia sa imi spui un pret.

Mersi mult.

Link to comment
Share on other sites

Parbrizul daca e in stare buna (trebuie sa-l verific, in weekend) il dau la 150 lei.

Sa vad daca e totul e ok, si sa vad cum il dau jos.

Nu stiu pe nimeni care monteaza sau demonteaza parbrize, dar ma interesez.

 

Pompa de benzina nu o mai am.

 

Mai am caseta directie, oglinzi electrice heliomate, geamuri electrice fata, rezervor, portbagaj, bordul , plastice din interior, geamurile toate, si mai sunt piese dar nu mi le aduc aminte acum....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.