Jump to content

Vand Navigatie BMW **NOUA**


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cand ne poti da un raspuns pt E39?

 

nu lam facut neserios,am spus doar ca incepe si el ca brandex,sa exagereze la preturi,pai nu stiu daca cei din lista il vor lua la pretul ala,,si de scris in lista nu stiu unde trebe sa ma inscriu,si nu stiu ce are lista cu aparatul,ca asa pot sa ma inscriu pe lista,si cand este acolo sa nu il iau,nu stiu cati din lista aia chiar o sal cumpere,,dar ma inscriu si eu pe lista daca imi psuneti unde sa intru,,ca de la brandex oricum nu iau,el chiar exagereaza preturile/.

 

 

sti de ce?

 

pt ca brandex sa dus palngand la producator si ia zis ca nu vinde nimic. si ei kiar au un contract. si ma fortat producatorul dupa ce mia zis k nu il intereseaza piata din europa de vest ca acolo oricum nu e putere d cumparare sa maresc pretul. asa ca nu imi spune tu mie ce sint si ce nu sint.

 

mai bine mergeti toti la brandex si zicetii mersi ca va luat sansa sa cumparati acest aparat la un pret ok pt romania!

 

 

Voi asta ati omis pe topicul asta...

nu lu Manolo trebuie sa-i "multumiti" ... you know who asta ca paranteza

dupa parerea mea Manolo v-a oferit acelasi produs la un pret cat de cat normal pe care acum nu mai poate din diferite "motive"

 

in continuare raman la ideea topicului

exista un aparat de vanzare nimeni nu obliga pe nimeni sa cumpere

FREEDOM OF CHOICE!!!

Edited by 81RSI
Link to comment
Share on other sites

e bime si asa ,sti cum se zice "mai bine mai tarziu decat niciodata"

eu il astept cu nerabdare

 

 

nu este tarziu! este pur si simplu data in care se fece livrarea worldwide. deabia sa inceput cu productia!

 

chinezaria tot chinezarie e. o sa se auda prost sunt convins. la banii astia iti iei o super scula de alpine. pionner 2 din.

 

 

te repeti!!!

Link to comment
Share on other sites

chinezaria tot chinezarie e.

TV_ul tau de acasa e made in china, fiecare componenta de PC, cuptorul cu microunde, combina audio, boxele, monitorul, hainele cu care te imbraci (Dolce&Gabbana ,Gucci,H Boss,Guess etc..etc..etc..) pantofii sport, etc.... OFTICATE AI CASA PLINA DE CHINEZARII :) :lol: :) :) :D

 

P.S. Hainele O sa-mi spui ca le cumperi din SUA o sa-ti raspund ca si acolo tot made in china scrie pe eticheta cumparate din New York direct .... :) :D :D

P.S.2 Eu chiar vorbesc serios

chinezaria tot chinezarie e. o sa se auda prost sunt convins. la banii astia iti iei o super scula de alpine. pionner 2 din.

sa stii ca si chinezii fac lucruri de calitate

+ 1 adevarat graiesti, uni vorbesc de chinezarii dar nu se uita sub tastatura de pe care tasteaza ...

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

da man dar exista o diferenta.. unele chiezarii au patent.. gen alpine pionner. toate sunt facute in china. dar unele mai bune. unele sunt chinezarii d`alea nenorocite cu patent de spatele blocului.

 

la banii astia ofera si jocuri in el.. si de toate.. face si sarmale.. e logic ca o sa fie naspa. si o sa aibe bube.. la un alpine 2 din credeti ca gasiti bube ?ca tot in china e facut..

Link to comment
Share on other sites

da man dar exista o diferenta.. unele chiezarii au patent.. gen alpine pionner. toate sunt facute in china. dar unele mai bune. unele sunt chinezarii d`alea nenorocite cu patent de spatele blocului.

 

la banii astia ofera si jocuri in el.. si de toate.. face si sarmale.. e logic ca o sa fie naspa. si o sa aibe bube.. la un alpine 2 din credeti ca gasiti bube ?ca tot in china e facut..

 

ai tu habar de ce vorbesti!!! nu are nici un joc... jocurile nu sint activate.

Link to comment
Share on other sites

Bine Manolo ca ai aplaudaci, care au sau n-au ceva de castigat din meseria asta, te sustin, sunt langa tine, ca Hrebenciuc langa Geoana la alegeri.

 

La multi ani!!!

 

i appreciate that!!! LA MULTI ANI! eu o sa sarbatoresc 10 ore mai tarziu!!!

 

 

in legatura cu marirea pretului si afirmatiile unora necivilizate.

 

am mai vb azi o data cu producatorul si ca sa pot posta aici conversatia am facut un shreenshot sa vada si cei care mai facut in toate felurile ca de fapt eu am fost bine intentionat!

 

http://s4.directupload.net/images/091231/gdqrwuf4.png

 

 

oricum va urez la TOTI!!!! LA MULTI ANI...

Link to comment
Share on other sites

TV_ul tau de acasa e made in china, fiecare componenta de PC, cuptorul cu microunde, combina audio, boxele, monitorul, hainele cu care te imbraci (Dolce&Gabbana ,Gucci,H Boss,Guess etc..etc..etc..) pantofii sport, etc.... OFTICATE AI CASA PLINA DE CHINEZARII :) :lol: :) :) :D

 

Aici ai luat-o pe aratura rau.... exagerezi cu totul chinezesc... las-o mai moale ca nu primesti o reducere pentru asta....

Iar pentru domnul vanzator... sincer mult succes in continuare... si mai vorbim prin vara cand o sa se umple "europa" de revolutionarele scule

Link to comment
Share on other sites

TV_ul tau de acasa e made in china, fiecare componenta de PC, cuptorul cu microunde, combina audio, boxele, monitorul, hainele cu care te imbraci (Dolce&Gabbana ,Gucci,H Boss,Guess etc..etc..etc..) pantofii sport, etc.... OFTICATE AI CASA PLINA DE CHINEZARII :) :lol: :) :) :D

 

Aici ai luat-o pe aratura rau.... exagerezi cu totul chinezesc... las-o mai moale ca nu primesti o reducere pentru asta....

Iar pentru domnul vanzator... sincer mult succes in continuare... si mai vorbim prin vara cand o sa se umple "europa" de revolutionarele scule

 

mersi! la multi ani...

 

era si normal sa nu poti vinde aparatul mai ieftin decat impun cei de la care il cumperi la randul tau. Un mic monopol care o sa pice cu aparitia altor producatori...

Ai fost bine intentionat. La multi ani!

 

 

dap! asta e! daca nu ar fi criza sint convins k nu ar strange oamenii asa tare din buci. dar o sa treaca...

Edited by Manolo_Blahnik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.